Michał Wiśniewski Akustycznie - koncert
Wielką gratką dla fanów zespołu jest fakt, iż pojawią się utwory do tej pory nie wykonywane podczas koncertów.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski
Aleja księdza Biskupa Juliusza Bursche 3, 43-460 Wisła
Kiedy?
15 lutego 2020 od 18:00
Za ile?
59 zł

Po świetnym przyjęciu przez publikę odsłony pierwszej akustycznej trasy koncertowej Michała Wiśniewskiego, pod tytułem: "A niech gadają" muzyk postanawia znów zaprezentować się w tej odsłonie.

W trakcie koncertów można będzie posłuchać największe hity Wiśniewskiego oraz formacji Ich Troje, jak między innymi: "A wszystko to...", "Powiedz", a także "Zawsze z Tobą chciałbym być", jak również utwór z nowego singla, noszącego tytuł: "Z nikim nie jest tak", na żywo, w wersjach akustycznych.

Wielką gratką dla fanów zespołu jest fakt, iż pojawią się utwory do tej pory nie wykonywane podczas koncertów. Zaczarują Was dźwięki, które popłyną z pianina, gitary, basu i instrumentów perkusyjnych. Koncerty te z całą pewnością na długo zostaną w pamięci tym, którzy podejmą decyzję o udaniu się na to wydarzenie muzyczne.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go lutego 2020 roku, do Wisły, do Hotelu Gołębiewski, znajdującego się przy Alei księdza Biskupa Juliusza Bursche 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl