Noc Muzeów w Wiśle
W trakcie kilku godzin, nocą, chętni mogą zwiedzać różne obiekty, instytucje oraz wiele placówek, zupełnie bezpłatnie.
Gdzie?
Muzeum Beskidzkie im. A. Podżorskiego
Stellera 1, 43-460 Wisła
Kiedy?
20 maja 2017 od 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Muzeum Beskidzkie im. Andrzeja Podżorskiego w Wiśle

W roku 2017 w Polsce w dniu 20 oraz 21 maja przypada bardzo ciekawe wydarzenie, jakim jest Noc Muzeów. W tym czasie na terenie całej Polski, będziecie Państwo mieli okazję zwiedzić muzea, zamki, forty i wiele innych historycznych obiektów zupełnie za darmo. Do waszej dyspozycji za darmo, będzie kilka tysięcy obiektów.

Niezmienną od wielu lat, pozostaje formuła, jaką przyjęło wydarzenie. W trakcie kilku godzin, nocą, chętni mogą zwiedzać różne obiekty, instytucje oraz wiele placówek, zupełnie bezpłatnie. Wszystko przygotowane jest z myślą właśnie o tej jednej nocy w roku.

Muzeum Beskidzkie im. Andrzeja Podżorskiego w Wiśle ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie, na Noc Muzeów w Wiśle, startujemy już 20 maja od godziny 17:00. Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

Program Nocy Muzeów:
O godzinie 17:00 nastąpi wielkie otwarcie wystawy malarstwa pochodzącej z Wisły Zofii Kufy.
O godzinie 18:30 będziecie Państwo mogli obejrzeć niezwykle ciekawy pokaz standardowego prania jak i prasowania w wykonaniu Małgorzaty Kieraś i Agnieszki Macoszek- "Jako kiejsi matka prali a biglowali...".
Między godziną 18:00 a 21:00- odbędą się pokazy wyrobu podkówek w kuźni, które poprowadzi kowal Jan Pietras
Również między 18:00 a 22:00, odbywać się będą pokazy pisania piórem gęsim, które poprowadzą Jerzy Chmiel oraz Michał Kawulok w szkole o nazwie " U Niedźwiedzia".

Zanim jednak wasze walizki wypełnią się rzeczami i wyruszycie do Lublina, najlepiej już teraz zaplanujcie swój nocleg w tym pięknym mieście, a dużą ofertę noclegową, znajdziecie właśnie tu: Noclegi w Lublinie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl