Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

MIN t - koncert

MIN t - koncert
 
Eksperymenty zespołu są bardzo odważne i są obecne w każdej z 12-stu piosenek, co robi z materiału bardzo szczególny, jak również wymagający.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?27 stycznia 2018 od 19:00
za ile?15 zł

Teatr na Plaży bardzo serdecznie zaprasza Państwa już 27-go stycznia 2018 roku na występ gościnny młodej wokalistki oraz producentki Martyny Kubicz, która zaprezentuje Wam swoją najnowszą płytę, pt.: "Assemblage".

Końcem listopada zdobywamy nową i wielotwarzową pozycję, przeznaczoną dla polskiej alternatywnej sceny. Kolaż neo-soulowy MIN t ma w sobie wiele energii żywego instrumentarium, które miesza się z muzyka elektroniczną. Słuchając płyty, trafić możecie Państwo na liczne barwy - zaczynając od tych żywych oraz nasyconych, kończąc na blednących i chłodniejszych. Brzmieniowy przekrój można usłyszeć także w singlach, które promują album, na przykład: "Motion", czy "Missing the Air". Zaczynając od aranżacji przepastnej, inaczej future funkowej nasza artystka stara się przeskakiwać w industrialne oraz napełnione niepokojem kompozycje przestrzenne.

Eksperymenty zespołu są bardzo odważne i są obecne w każdej z 12-stu piosenek, co robi z materiału bardzo szczególny, jak również wymagający. Groove taneczny ustępuje miejscami hipnotyzującemu wręcz downtempo, aby móc przekształcać się w gitarową, hałaśliwą paradę, a wtórują jej rozbudowane perkusyjne sekcje. Wrocławianka, która aktualnie uczy się w berlińskiej muzycznej szkole, próbuje nowych rozwiązań, przy czym wykorzystuje techniczne umiejętności również w wokalnej strefie, bawi się tempem, śpiewa i rapuje.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Formułę konceptualną zauważyć można także po stronie wizualnej. Autorka okładki to Dorota Kaczmarek, zaś oprawą graficzną zajęła się Katarzyna Balicka. W dołączonej do płyty książce znajdują się fotografie, które wykonał Andrzej Sieńkowski.

Płyta jest dostępna w muzycznych sklepach oraz serwisach streamingowych (format mp3). Fizyczny nośnik zamówić można dzięki kanałowi wytwórni Bandcamp, natomiast już niedługo także w internecie Merlin.pl, Empik.com i innych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl