Arcydzieła Muzyki Klasycznej - koncert
Aniołowie w Niebie, którzy stali przed Bożym tronem, grali Bacha, jednak w gronie własnym - Mozarta, zaś dobry Bóg przysłuchiwał się temu z wielkim upodobaniem - tam zwykł mawiać Karl Barth.
Gdzie?
Polska Filharmonia Kameralna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
16 lutego 2020 od 17:00
Za ile?
15 zł

Aniołowie w Niebie, którzy stali przed Bożym tronem, grali Bacha, jednak w gronie własnym - Mozarta, zaś dobry Bóg przysłuchiwał się temu z wielkim upodobaniem - tam zwykł mawiać Karl Barth - szwajcarski teolog.

Już w niedzielę, 16-go lutego, o godzinie 17:00 Polska Kameralna Filharmonia Sopot serdecznie zaprasza Państwa na koncert, pod hasłem: "Arcydzieła Muzyki Klasycznej", w trakcie którego wybrzmią dzieła tych wspaniałych mistrzów. Alina Ratkowska - dyrygentka do programu wybrała: "Koncert skrzypcowy a-moll BWV 1041" samego Johanna Sebastiana Bacha i "Symfonię KV 201" również wielkiego Wolfganga Amadeusza Mozarta. Paweł Kukliński - będzie solistą, a także skrzypkiem oraz pedagogiem związanym z Akademią Muzyczną w Gdańsku. Program jest uzupełniony "Serenadą e-moll" E. Elgara, czyli jednym z wielkich arcydzieł muzycznej literatury na orkiestrę smyczkową. Serenada skomponowana w roku 1892 jest wyznaniem miłosnym kompozytora do poślubionej trzy lata wcześniej ukochanej -Caroline Alice.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go lutego 2020 roku, do sopockiej Polskiej Filharmonii Kameralnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki St. 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl