Kamp! Live Tour - koncert
Zespół wraca do korzeni. Pozwala sobie na sporą improwizację oraz zabawę, łączy to z nową jakością w trakcie występów na żywo.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
30 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Makes it happen oraz Sfinks700 prezentują koncert KAMP! Live z materiałów zabranych w trakcie koncertów festiwalowych letnich formacja wydaje nową płytę, premiera Live będzie miała miejsce już 22-go października i rozpocznie oficjalnie ich trasę jesienną.

KAMP! powraca do formuły zwanej full live act. Po ostatnim albumie, noszącym tytuł: "Dare", okazało się dość szybko, iż większości tych piosenek nie można przekładać na materiał koncertowy. Kiedy po dość krótkiej frustracji grupa zdecydowała się na małe zmiany, było już dobrze. Przez dwa ostatnie lata ewoluował sposób konsumpcji muzyki oraz gromadziła się w członkach zespołu wielka potrzeba przekazania swej pasji do klubowej muzyki w szczery oraz mocny sposób. Wypłynął prosto z serca nowy materiał na inną formułę live. Zespół wraca do korzeni. Pozwala sobie na sporą improwizację oraz zabawę, łączy to z nową jakością w trakcie występów na żywo.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go listopada 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl