Międzynarodowe Regaty Wioślarskie Odra River Cup 2019

Międzynarodowe Regaty Wioślarskie Odra River Cup 2019
Rok rocznie, sportowej rywalizacji towarzyszy rodzinny piknik, tak i w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa liczne atrakcje, jak również muzyczne koncerty na wysokim poziomie.
Gdzie?
Bulwar im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego
Wybrzeże Wyspiańskiego S. 41 A, 50-370 Wrocław
Kiedy?
1 czerwca 2019
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Akademicki Klub Sportowy Politechniki Wrocławskiej

Na nabrzeżu Wrocławskiej Politechniki, jest to dokładniej Bulwar imienia Rektora Stanisława Kulczyńskiego, będzie miała miejsce kolejna już edycja regat wioślarskich międzynarodowych, pod nazwą: Odra River Cup. Udział w naszych zawodach wezmą akademickie osady, pochodzące z Unii Europejskiej, a także z polskich uczelni. Rok rocznie, sportowej rywalizacji towarzyszy rodzinny piknik, tak i w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa liczne atrakcje, jak również muzyczne koncerty na wysokim poziomie.

Odra River Cup, zorganizowane dzięki Politechnice Wrocławskiej, są zawodami międzynarodowymi ósemek wioślarskich i konfrontacja największych uczelni Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Zapraszają bardzo serdecznie na zawody: profesor Cezary Madryas, który jest rektorem Politechniki Wrocławskiej, a także Paweł Rańda, który jest z kolei organizatorem zawodów i wicemistrzem olimpijskim.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go czerwca 2019 roku, do Wrocławia, ulica Wybrzeże Wyspiańskiego S. 41 A. Wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl