Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bieg IT 2017!

Bieg IT 2017!
 
Biegowa trasa jest zaś nawierzchnią szutrowego podłoża, które idealnie wręcz nadaje się do biegania, tak rekreacyjnego, jak również profesjonalnego.
gdzie?Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
kiedy?30 września 2017 od 11:00
organizatorPro-Run Wrocław

Bieg IT organizuje stowarzyszenie, o nazwie Pro-Run z Wrocławia. Właścicielami marki, pomysłu, a także zleceniodawcami Biegu IT jest natomiast firma, o nazwie IT Kontrakt. Każda osoba, która osiągnęła pełnoletniość może zostać uczestnikiem naszego biegu, ale musi ona być dodatkowo związana z branżą informatyczną - zawodowo. Zweryfikowanie branży ma nastąpić w czasie trwania rejestracji przez akceptację regulaminu.

Miejsce oraz termin:
Już 30 września 2017 roku, w sobotę, od godziny 11:00 rozpocznie się wydarzenie biegowe.
Meta oraz start do głównego biegu to teren, Stadionu Olimpijskiego, znajdującego się przy alei Paderewskiego 35, na lekkoatletycznym stadionie Wrocław AWF.
Biuro zawodów czynne będzie od 9:00 (start biegu), a także w przeddzień w biurze wrocławskim IT Kontrakt (Sky Tower - budynek).

Dystans wynosi 10 kilometrów, bez atestu. Biegowa trasa jest zaś nawierzchnią szutrowego podłoża, które idealnie wręcz nadaje się do biegania, tak rekreacyjnego, jak również profesjonalnego. Drzewa zapewnią świetną ochronę przed słońcem i wiatrem. Sprawiają one, że bieg jest lekki oraz bardzo przyjemny, natomiast dobre oznakowanie tego terenu sprzyja zmierzeniu tempa biegu, jak również dobrej orientacji.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Szuter jest zatem nawierzchnią, a ścieżki leśne są zlokalizowane na terenach wałów odrzańskich i Stadionu Olimpijskiego. Bieg główny (10 kilometrów) ma czasowy limit, który wynosi dziewięćdziesiąt minut. Jeśli jednak pozostaną Państwo na trasie biegowej, w momencie upłynięcia czasu wyznaczonego nie możemy zagwarantować Wam wykonania czasowego pomiaru.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl