Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

NAMI Kendo Taikai 2017 - międzynarodowy turniej kendo

NAMI Kendo Taikai 2017 - międzynarodowy turniej kendo
 
Wydarzenie jest częścią Festiwalu Sztuk Walki Japońskich, które zostało zorganizowane w mieście Wrocław, z pomocą z EU-Japan Fest Japan Committee, a także Biura Sportu oraz Turystyki, Wrocław.
gdzie?Hala Sportowa Młodzieżowe Centrum Sportu
Parkowa 14-16, 51-616 Wrocław
kiedy?30 września 2017
organizatorFundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na turniej międzynarodowy kendo przeznaczony dla młodzieży, dzieci oraz dorosłych. Fundacja Przyjaźni Japońsko-Polskiej NAMI oraz Klub Kendo Ryushinkai zapraszają bardzo serdecznie do Wrocławia, gdzie odbędzie się trzeci turniej międzynarodowy NAMI KENDO TAIKAI. Wydarzenie jest częścią Festiwalu Sztuk Walki Japońskich, które zostało zorganizowane w mieście Wrocław, z pomocą z EU-Japan Fest Japan Committee, a także Biura Sportu oraz Turystyki, Wrocław.

Międzypokoleniowa integracja to motyw przewodni turnieju tegorocznego. Dlatego właśnie zapraszamy młodzież, dzieci, jak również dorosłych. W granicach NAMI TAIKAI dodatkowo rozegrany zostanie mini turniej, pod nazwą: "Podróż do Japonii". Jego zwycięzca zdobędzie wspaniałą nagrodę, jaką jest tygodniowy pobyt w Tokio oraz treningi z senseiem Tadanori Sugawara (kendo kyoshi 7 dan)z Policji Dojo w Tokio.

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych już 30 września 2017 roku, do wrocławskiej Hali Sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu, znajdującego się przy ulicy Parkowej 14-16.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl