Mery Spolsky koncert w Teatrze na Plaży

Mery Spolsky koncert w Teatrze na Plaży
Artystka sama pisze swoje teksty, a także komponuje muzykę, aranżuje oraz produkuje piosenki, gra na gitarze oraz projektuje ubrania.
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
8 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na solo-performance muzyczny, który odbędzie się już 8-go kwietnia 2018 roku, w sopockim Teatrze na Plaży, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Mery Spolsky da dla Was koncert, który rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Artystka sama pisze swoje teksty, a także komponuje muzykę, aranżuje oraz produkuje piosenki, gra na gitarze oraz projektuje ubrania. Czasami zdarzą się również klawisze, ale to jedynie z tego powodu, że są one czarno białe. Nieodłącznym elementem koncertów Mery Spolsky jest własnie jej moda. W kolekcjach natomiast występują trzy kolory: biały, czarny oraz czerwony. Krzyż niosący estetyczną pomoc wszystkim, którzy są zagubieni w swej szafie to właśnie kolor czerwony.

Jak do tego czasu MERY zobaczyliście w trakcie jej licznych przeglądów, a także festiwali, miedzy innymi: FMT w Szczecinie, czy Targów Muzycznych CJG - Warszawa, Spring Break w Poznaniu, jak również United Islands Prague, Opener Festiwal (Alter Stage), Festiwalu Chonabibe, zaś w październiku, roku 2017 supportowała IMANY w trakcie jej koncertów halowych w Poznaniu i w stolicy.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Jej pierwszy videoklip oraz singiel, pod tytułem: „Miło Było Pana Poznać” ukazał się z początkiem czerwca roku 2017 i wielkimi krokami zbliżył się do aż miliona odsłon na popularnym YouTubie. Zaledwie trzy miesiące po tym swoją premierę miał jej drugi singiel oraz videoklip, pod tytułem: "Alarm", zaś 15-go września, roku 2017 dzięki wytwórni Kayax ukazała się debiutancka płyta artystki, nosząca tytuł: „Miło Było Pana Poznać”. Singiel, noszący tytuł: "Liczydło" miał natomiast swoją premierę 8-go marca 2018 roku. Teraz Mery Spolsky stara się kontynuować serię koncertów odbywających się w wielkich polskich miastach, zaś jej płyta została nominowana do Fryderyka 2018, kategorie: Fonograficzny Debiut Roku i Album Roku Elektronika.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl