Mate.O - koncert
Artysta zagrał już setki koncertów na terenie całej Polski, na różnych scenach, na przykład w małych klubach, teatrach, ośrodkach kultury, kościołach i festiwalach.
Gdzie?
Zakopiańskie Centrum Edukacji im. Heleny Modrzejewskiej
Kasprusie 35a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
11 maja 2018 od 18:00

Mate.O - jest kompozytorem, autorem tekstów, fotografem oraz wokalistą. Zadebiutował na muzycznej scenie w roku 1997. Od tamtego czasu nagrał 3 albumy autorskie: „Totalne Uwielbienie”, z 1997 roku, „Jesteś dobry dla mnie”, z 2002 roku, „Zapominam siebie”, z 2006 roku. Natomiast w roku 2004 wydał singla w anglojęzycznej wersji, pod tytułem: „Acoustic summer 04″.

Artysta zagrał już setki koncertów na terenie całej Polski, na różnych scenach, na przykład w małych klubach, teatrach, ośrodkach kultury, kościołach i festiwalach. Również koncertował międzynarodowo i odwiedził przy tym kraje, jak między innymi: Stany Zjednoczone, Niemcy, Kanada, Białoruś, Czechy, Ukraina, Słowacja, Szkocja, Anglia, Węgry. Znany jest również z wieloletniej współpracy w charakterze wokalisty oraz autora piosenek z grupami: TGD i New life’m, nagrał z nimi w sumie sześć płyt. Współpracował także z wybitnymi artystami, na przykład: Natalia Niemen, Marcin Pospieszalski, Mieczysław Szcześniak, Joachim Mencel, Piotr Wojtasik i Paweł Bzim Zarecki. Muzyki artysty nie da się przypisać do jednego muzycznego nurtu, ponieważ usłyszeć w niej można elementy jazzu, popu i rhytm&bluesa.

W roku 2017 9-go czerwca dzięki wydawnictwu Philadelphia Records ukazał się kolejny album, pod tytułem: „Król Wszechświatów”. To płyta, która powstała w granicach projektu Mate.O i TU (Totalne Uwielbienie). Muzykę oraz słowa napisał Mateusz Otręba.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 11-go maja 2018 roku, do Zakopiańskiego Centrum Edukacji imienia Heleny Modrzejewskiej, znajdującego się przy ulicy Kasprusie 35a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl