Mamy problem - Monodram macierzyński
Mama, która pobija rekordy niewyspania wyżywa się na zapracowanym i przejętym swą rolą tacie - nowicjuszu.
Gdzie?
Urząd Miejski
Generała Józefa Hallera 19, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
31 marca 2017 od 17:00
Za ile?
5 zł
Organizator
Teatr Gdynia Główna

Teatr Gdynia Główna zaprasza na scenę Urzędu Miejskiego we Władysławowie, która znajduję się przy ulicy Generała Józefa Hallera 19. Tam 31 marca punktualnie o 17:00 rozpocznie się spektakl teatralny "Mamy problem". W monodramie pojawi się Magdalena Bochan-Jachimek. Spektakl wyreżyserował Szymon Jachimek. Za scenografię odpowiedzialna została Monika Ossowska. Muzykę skomponował Hubert Świątek. Komedia miała premierę prawie rok temu, 15 kwietnia 2016 roku.

Dobrze wiadomo, że jeśli w rodzinie pojawia się mały - nowy człowiek, wszyscy są niezwykle szczęśliwi. Maleńki noworodek leży w śnieżno białym kaftaniku, uroczo kwili i inteligentnie macha dłonią do wtulonych w siebie, dumnych rodziców. Tak to zapamiętaliśmy ...... z reklam, oczywiście.

Rzeczywistość okazuje się jednak diametralnie różna. Tuż po radosnym kwileniu noworodek wpada w rozpacz. Mama, która pobija rekordy niewyspania wyżywa się na zapracowanym i przejętym swą rolą tacie - nowicjuszu. Ojciec ma pretensje o to, że nagle stracił pierwszoplanową pozycję w rankingu "Kto najważniejszy". A pociecha ma kolkę, czyli budzi się z wrzaskiem co dwie godziny. No, potem nagle się uśmiecha… I myśl o zbrodni ucieka w ciemne zakamarki wyrzutów sumienia.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

Mamy problem to opowieść o pierwszych tygodniach macierzyństwa, to instrukcja obsługi emocjonalnego rollercoastera. Spektakl jest oczywiście śmieszny, nieco straszny i na pewno wzruszający. Przecież to lustro rzeczywistości. Widzu, jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem potomka lub planujesz starać się o dziecko.... A może sam, sama - byłeś, byłaś pociechą - no cóż powodów jest mnóstwo. Wniosek jeden - warto tę komedię zobaczyć.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl