Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Spektakl "Anaruk w Grenlandii" Teatru Blaszany Bębenek

Spektakl "Anaruk w Grenlandii" Teatru Blaszany Bębenek
Pewnego dnia Anaruk namówiony przez ojca rusza, by łowić ryby, żeby uczyć się samodzielności oraz zdobywać całkiem nowe umiejętności
Gdzie?
Urząd Miejski
Generała Józefa Hallera 19, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
22 lutego 2019 od 16:15
Za ile?
5 zł
Organizator
Urząd Miejski we Władysławowie

"Anaruk w Grenlandii" specjalnie dla Państwa od Teatru Blaszany Bębenek! Jest to opowiadanie o chłopcu, który mieszka w krainie śnieżnej i mroźnej. Pewnego dnia Anaruk namówiony przez ojca rusza, by łowić ryby, żeby uczyć się samodzielności oraz zdobywać całkiem nowe umiejętności, które mogłyby pomóc przetrwać każde warunki naszemu bohaterowi. Okazuje się, że Anaruk bardzo dzielnie wykonał swe zadania, podjął się jeszcze trudniejszym próbom i ruszył w daleką drogę razem ze swym przyjacielem. Tam spotykają się z ciekawymi oraz zabawnymi przygodami, jak między innymi: spotykają gęś, zostają uwięzieni na lodowej krze daleko od brzegu i uciekają przed bardzo groźnym niedźwiedziem.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go lutego 2019 roku, do Urzędu Miejskiego we Władysławowie, znajdującego się przy ulicy Generała Józefa Hallera 19. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:15, a bilety wstępu kosztują jedynie 5 złotych.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl