Ireneusz Krosny: "Mowa ciała"
Ireneusz Krosny jest jednym z 3 artystów z kraju, którzy otrzymali w swoim czasie, nagrodę prestiżową od krytyki, jaką jest The Critic's Choice (Chicago).
Gdzie?
Namiot Scena Kulturalna
Józefa Hallera 19, Władysławowo
Kiedy?
22 sierpnia 2017 od 19:00
Za ile?
30 zł
Organizator
Centrum Kultury i Promocji Miasta Władysławowo

"Mowa ciała" jest najnowszą, a także zdecydowanie najbardziej oryginalną premierą w karierze Ireneusza Krosnego. Pierwszy raz program jest złożony z dwóch odmiennych części. Prócz, jak zawsze gwarantowanej świetnej zabawy, która uda się za sprawą nowych pantomimicznych scenek, będziemy mieli także okazję, by poznać przeróżne tajniki mima, na przykład: jak można "chodzić" - stojąc w miejscu? Czemu widzimy różne rzeczy, których w rzeczywistości tutaj nie ma? Poza tym dowiemy się całkiem sporo o tym, co nasze ciała "mówią" w codziennym życiu. Nawet tego, jak sami możemy na nie wpłynąć, by uzyskać dobre samopoczucie.

Ireneusz Krosny jest jednym z 3 artystów z kraju, którzy otrzymali w swoim czasie, nagrodę prestiżową od krytyki, jaką jest The Critic's Choice (Chicago). Jest to nagroda przeznaczona dla teatrów. Ponieważ Krosnego nazwać można "teatrem", a w dodatku jego sztuka zrozumiała jest przez każdą publikę, nie zważając na jej wiek, język, zainteresowania, a nawet na kulturę, bez użycia tłumacza. Przedstawiamy zatem mima, który potrafił stworzyć własną oryginalną pantomimiczną technikę, w której nie gra się symbolicznie, ale w sposób bezpośredni, dzięki czemu staje się widzowi bliższym. Widz może wiec swobodniej oraz łatwiej nadążyć za treścią przedstawienia.

Zapraszamy już 22 sierpnia 2017 roku, do Namiotu Sceny Kulturalnej, znajdującego się we Władysławowie.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl