Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Mamaville. Targi dla Mamy i Dziecka Gdańsk vol.5

Mamaville. Targi dla Mamy i Dziecka Gdańsk vol.5
MAMAVILLE to Targi dla Mamy oraz dla Dziecka, które odbędą się w Gdańsku, przy ulicy Żaglowej 11.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
27 października 2019 od 10:00 do 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

MAMAVILLE to Targi dla Mamy oraz dla Dziecka, które odbędą się w Gdańsku, przy ulicy Żaglowej 11. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 do godziny 17:00 i jest ono bezpłatne. Zapraszamy już 27-go października 2019 roku. Targi Mamaville będą w tym roku jeszcze większe. Specjalnie dla Państwa się zmieniamy, z całą pewnością na lepsze, zatem zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych naszą imprezą, wszystkich zainteresowanych tematami dotyczącymi rodzicielstwa oraz macierzyństwa do Hali Amber EXPO.

Przywitamy nowych Gości, a także tych z Was, którzy odwiedzają targi rok rocznie. Mamaville (Amber EXPO) jest największym wydarzeniem w Trójmieście, które kierujemy głównie do kobiet w stanie błogosławionym, wszystkim mam, do rodzin z dziećmi i do osób zainteresowanych tematami dotyczącymi bezpośrednio macierzyństwa, ponieważ macierzyństwo jest nowym rozdziałem w życiu rodziny, zaś targi Mamaville są ideą, jaką pragniemy Państwu tę przygodę życia dobrze przybliżyć.

Ulepszone, nowe targi Mamaville: więcej, ponieważ ponad stu wystawców, dobrze Wam znanych marek, przede wszystkim polskich producentów. Zapewniamy największy wybór rzeczy dla kobiet spodziewających się dziecka, dla dzieci i mam.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Jeszcze więcej premierowych i wschodzących firm, jakie zaprezentują Wam swe produkty pierwszy raz na targowym polu. Nowe kolekcje oraz linie przygotowane specjalnie przez projektantów na targi Mamaville. Natomiast asortyment jest najczęściej niedostępny w sprzedaży ogólnej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl