Bike Festiwal 2018
Bike Festival to impreza dedykowana osobom aktywnym, pasjonatom i miłośnikom rowerowego szaleństwa.
Gdzie?
MTG AmberExpo
Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Kiedy?
od 7 kwietnia 2018 10:00 do 8 kwietnia 2018 17:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

W imieniu Międzynarodowych Targów Gdańskich SA mamy zaszczyt zaprosić na Bike Festiwal 2018. 7 kwietnia rozpocznie się kolejna odsłona tego wydarzenia. Będzie to już czwarta edycja, tak jak poprzednio będą to największe targi rowerowe B2C w Polsce.

Bike Festival to impreza dedykowana osobom aktywnym, pasjonatom i miłośnikom rowerowego szaleństwa. W każdym roku festiwal przyciąga na teren wystawowy w Gdańsku ponad dwadzieścia tysięcy zainteresowanych. Wśród wystawców pojawiają się producenci oraz wystawcy z Polski, Niemiec, Czech, Austrii, Włoch, Holandii, a także lokalne rowerowe salony.

Główne założenie i cel festiwalu to promowanie marek oraz produktów i usług, tak wśród przedstawicieli z branży rowerowej, jak również wśród osób interesujących się ową tematyką. To także krzewienie świadomości i promowanie mody na rower, czyli zdrowy tryb życia. Udział w festiwalu pomaga w nawiązaniu kontaktów, pozwala nawiązać nowe formy współpracy oraz poszerza grono odbiorców na terenie północnej Polski, gdzie moda na rowerowy tryb życia jest bardzo popularna.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Bike Festival doczekał się wielu dobrych recenzji, pozytywnych komentarzy, tak ze strony zwiedzających, jak i wystawców. Wydarzenie zauważone zostało przez media. Pojawiły się relacje w stacjach telewizyjnych POLSAT NEWS, TVN24, TVP3 oraz stacjach radiowych: „Jedynka” Polskie Radio, Radio ESKA. W wiodących portalach poświęconych rowerom pojawiło się mnóstwo recenzji. O imprezie przeczytać mnożna na stronach: Polska Na Rowery, Wrower.pl, BikeWorld.pl., MTBnews.pl, MTB.pl.

Obok festiwalu organizowane są także wydarzenia towarzyszące. Są to liczne atrakcje, między innymi: pokazy rowerowego trialu, MTBstuntu, Strider Racing - Mistrzostwa. To także konkursy dedykowane publiczności, spotkania z gośćmi specjalnymi i ekspertami, którzy z przyjemnością i zaangażowaniem opowiadają o swych pasjach. W obrębie działalności salonu Expo E-Mobility przeprowadzone zostaną testy innowacyjnych rowerów oraz pojazdów, które korzystają z napędów elektrycznych. Odbędzie się to na profesjonalnie zaaranżowanym i specjalnie przygotowanym torze E-Mobility. Organizatorzy zapraszają także do obejrzenia wystawy oraz zachęcają do spotkania z konstruktorami nietypowych rowerów.

Impreza rozpocznie się 7 kwietnia o godzinie 10:00 i potrwa do 17:00 następnego dnia. Serdecznie zapraszamy miłośników dwóch kółek do Gdańska. Bike Festival odbędzie się na terenie MTG AmberExpo, przy ulicy Żaglowej 11. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl