Leo Rojas - koncert
Podczas koncertu na Polanie Szymoszkowej zaprezentuje się także chór z Michałowic powstały przy zespole szkół. Chór "Bez batuty" pierwszy swój koncert dał w roku szk. 2006/2007.
Gdzie?
Polana Szymoszkowa w Zakopanem
Polana Szymoszkowa 2, 34-500 Zakopane
Kiedy?
5 maja 2018 od 17:00
Za ile?
120 zł

Leo Rojas w Zakopanem. Już 5 kwietnia, Polana Szymoszkowa, startujemy o 17:00 Zapraszamy! Leo to słynny wirtuoz grający na fletni Pana. Korzenie artysty sięgają do Ekwadoru. Aktualnie mieszka w Niemczech. Muzyk pochwalić się może szerokim gronem fanów, rozsianych po całym świecie. Koncerty Leo Rojasa to prawdziwe show. Podczas nich usłyszeć można muzykę rodem z Ekwadoru oraz autorskie aranżacje największych hitów światowych. Znawcy tematu twierdzą, że koło muzyki Rojasa nie da się przemknąć bez emocji, a dźwięki kreowane przez artystę zatrzymują się w sercu na dłużej. Wie o tym spore grono fanów i ich nie trzeba namawiać na koncerty artysty.

Koncert w Zakopanem to okazja do spotkań miłośników muzyki Leo Rojasa, którzy pojawią się przy scenie na Polanie Szymoszkowej i przybędą tam niemal z całego globu. Wśród nich pojawią się nie tylko fani z Polski i mieszkańcy sąsiednich krajów. Zapowiedzieli swą wizytę także fani spoza Europy. Klimat koncertu podkreślony zostanie przez piękne, wyjątkowe miejsce - Polanę Szymoszkową, która pozwoli wydobyć głębię i magię z dźwięków aranżowanych przez Leo Rojasa. Niezwykłą scenografię koncertu będą przepiękne widoki na Tatry.

Koncert zaplanowano na 5 maja i rozpocznie się o godzinie 17:00. Imprezę poprowadzi Włodzimierz Matuszak, a w roli supportu usłyszymy i zobaczymy grupę Hajlandery. Formacja ta nie ogranicza się wyłącznie do wykonywania polskich, góralskich brzmień. Czerpią inspiracje z dziedzictwa muzycznego całych Karpat. Stąd w ich repertuarze utwory ze Słowacji, Rumunii, Węgier oraz piosenki bałkańskie i romskie. Repertuar grupy to kolaż góralskiej muzyki słowiańskiej. Muzyka formacji Hajlandery to połączenie wyrazistego, folkowego, chrypiącego wokalu z wirtuozerią skrzypiec, szybkimi cymbałami oraz brzmieniem akordeonu. W zespole miłość do muzyki góralskiej dopełniana jest niesamowitą energią oraz kunsztem i wirtuozerią muzyków.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Podczas koncertu na Polanie Szymoszkowej zaprezentuje się także chór z Michałowic powstały przy zespole szkół. Chór "Bez batuty" pierwszy swój koncert dał w roku szk. 2006/2007. Chór tworzą najmłodsi muzycy - przedszkolaki, nieco starsi uczniowie szkół podstawowych oraz całkiem już dorośli gimnazjaliści. Chór wspierają także głosy absolwentów. Zespół chóralny pochwalić się może dwiema płytami. Popularność i uznanie zdobyli występując podczas popularnego programu telewizyjnego "Mam Talent".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl