Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Lekcje stepowania

Lekcje stepowania
 
Sztuka Harrisa była grana na licznych scenach europejskich, zaś w latach dziewięćdziesiątych powstał nawet film, z rolą główna Lizy Minnelli.
gdzie?Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
kiedy?4 listopada 2017 od 16:00
za ile?140 zł
organizatorAgencja Artystyczna Muza

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na "Lekcje stepowania". Spektakl odbędzie się już 4-go listopada 2017 roku, o godzinie 16:00, we wrocławskim Teatrze Polskim, znajdującym się przy ulicy Gabrieli Zapolskiej 3. Bohaterzy spektaklu to uczestnicy kursu stepowania. Postacie uczęszczają na lekcje, ale każdy ma ku temu inne powody, swoją własną opowieść, temperament i osobowość.

Sztuka Harrisa była grana na licznych scenach europejskich, zaś w latach dziewięćdziesiątych powstał nawet film, z rolą główna Lizy Minnelli. Spektakl łączy w sobie komedię, a także wątki obyczajowe razem z ogromną dawką tańca. Po jedenastu latach powraca do reżyserowania tego przedstawienia Krystyna Janda. W roku 2005 reżyserowała "Lekcje stepowania" dla Powszechnego Teatru, Łódź.

Spektakl trwa sto pięćdziesiąt minut, jest jedna przerwa, premierę miał on w roku 2016, 20 grudnia. Przełożyła Elżbieta Woźniak, scenografią natomiast zajął się Maciej Maria Putowski. Asystentem scenografa jest Małgorzata Domańska. Kostiumy to domena Krystyny Jandy oraz Małgorzaty Domańskiej. Światłem zaś zajęła się Katarzyna Łuszczyk, a choreografią Anula Kołakowska. Muzyczne opracowanie to zadanie dla Krzysztofa Jaszczaka. Asystent reżysera oraz producent wykonawczy to Alicja Przerazińska.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Obsada wygląda następująco: Izabela Dąbrowska, Joanna Moro, Anna Iberszer, Elżbieta Romanowska, Maria Winiarska, Krystyna Tkacz, Zofia Zborowska, Kamil Maćkowiak, Katarzyna Żak, Alicja Przerazińska, Katarzyna Traczyńska zajmująca się swingiem oraz Jan Malawski.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl