Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kult Akustik 2018 - koncert

Kult Akustik 2018 - koncert
 
Kult ma swe korzenie w nowej fali oraz w punku, posiada jednak elementy psychodelicznego rocka i jazzu.
gdzie?Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
kiedy?16 lutego 2018 od 20:00

Po wielkim sukcesie serii tegorocznych koncertów "bez prądu", zespół Kazika Staszewskiego pragnie serdecznie zaprosić swych wiernych fanów do wzięcia udziału w kolejnej już trasie akustycznej. Dwanaście miesięcy po rozpoczęciu minionej trasy akustycznej, która zresztą spotkała się z wielkim entuzjazmem przejawianym przez fanów, formacja kolejny raz zabierze Państwa w nadzwyczajną podróż, żebyście w czasie jej trwania mogli posłuchać oraz zobaczyć na żywo to szczególne, jak również unikalne oblicze grupy!

Kult jest znanym, polskim zespołem muzycznym, który przede wszystkim gra alternatywny rock. Założony został w roku 1982 dzięki Kazikowi Staszewskiemu oraz Piotrowi Wieteskę w stolicy. Bazą stał się zespół, o nazwie Novelty Poland. Kult ma swe korzenie w nowej fali oraz w punku, posiada jednak elementy psychodelicznego rocka i jazzu. Już od początków swego istnienia formacja wyróżniała się rozpoznawalnym z daleka oraz charakterystycznym brzmieniem klawiszy oraz dętych instrumentów, jak również głosem oraz prowokacyjnymi tekstami Kazika Staszewskiego - wokalisty zespołu. Nagrali i wydali, jak do tej pory, szesnaście płyt, a także zagrali setki koncertów.

W roku 2016. dokładniej 18-go października, ukazała się ich kolejna płyta, nosząca tytuł: "Wstyd" (SP Records). Jest to swoisty obraz rzeczywistości polskiej, która jest oglądana oczami właśnie Kazika Staszewskiego. Na płycie znajdują się piosenki, które zawierają odniesienia społeczne, jak również barwne opowieści muzyczne, na przykład: piosenka, pt.: „Madryt”.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na koncert Kultu zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 16-go lutego 2018 roku, do Zakopanego, do Hotelu Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA, znajdującego się przy ulicy Balzera 21 d. Zaczynamy o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl