Kortez - koncert
Kortez jest obdarzony ogromną muzyczną wrażliwością, wielkim talentem oraz niezwykłym głosem, dzięki któremu zdobył serca wiernych fanów.
Gdzie?
Aquapark Sopot
Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot
Kiedy?
12 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
80 zł

Małomówny, wysoki o melancholijnym spojrzeniu. Przede wszystkim godny zaufania. Najprawdopodobniej jeden z największych talentów na rrynku muzycznym w naszym kraju. Kortez, inaczej Łukasz Federkiewicz jest dwudziesto-siedmio letnim wokalistą i kompozytorem, który pochodzi z Iwonicza. Poza tym jest wyedukowanym puzonistą oraz pianistą z ogromnym zacięciem do klasycznej muzyki. Z początkiem roku 2014 podpisał kontrakt z wytwórnią Jazzboy Records. W trakcie pierwszej, sesji dwutygodniowej w stolicy zdołał zarejestrować aż sześćdziesiąt sześć utworów, które stały się oficjalnym demo Korteza. W roku 2015, w marcu wyszła pierwsza EP artysty, nosząca tytuł: “Jazzboy Session EP”. Złożyły się na nią piosenki: “Joe”, “Zostań” oraz “Co Myślisz?”.

Kortez jest obdarzony ogromną muzyczną wrażliwością, wielkim talentem oraz niezwykłym głosem, dzięki któremu zdobył serca wiernych fanów. Jego wizytówką stał się charakterystyczny lekko szorstki i głęboki wokal. Kompozycje Korteza są lirycznymi balladami, z łatwo wpadającymi w ucho melodiami oraz z życiowymi, ujmującymi tekstami. W roku 2015, dokładnie 24-go września ukazał się jego debiutancki album, pod tytułem: “Bumerang”. Jest to bardzo intymny zbiór opowiadań o miłości, a także o jej braku. Jedna z najlepiej przyjętych i sprzedających się płyt na muzycznym rynku w Polsce, ostatnich lat.

Już w miesiąc po premierze albumu "Bumerang"" Kortezowi udało się wydać drugą EPkę, na której znalazły się trzy piosenki: “Od Dawna Już Wiem”, “Kominy” i “Ćma Barowa”. Na koncert Korteza zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go sierpnia 2018 roku, do sopockiego Aquaparku, znajdującego się przy Zamkowej Górze 3/5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl