Koncert Rosalie
Jesień to pora, gdy dobrze jest wrócić z plenerów do klubowej przestrzeni. Artystka rozpoczęła promocję nowej płyty: Flashback!
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
3 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert do kołobrzeskiego Regionalnego Centrum Kultury imienia Zbigniewa Herberta. W pierwszych dniach listopadach, na scenie przy ulicy Solnej 1 w Kołobrzegu pojawi się Rosalie. Koncert zaplanowano na 3 listopada, rozpocznie się o godzinie 19.00.

To już druga odsłona koncertowej trasy, która promuje album zatytułowany FLASHBACK! Artystka rozpoczęła sezon od debiutanckiej płyty, która zaowocowała świetnymi recenzjami. Album przyniósł artystce zwycięstwo w pierwszej edycji konkursu "Sanki 2018" oraz nominację do nagrody "Fryderyk".

Latem Rosalie zagrała, między innymi, podczas koncertów Open'er i Audioriver, a także na Hip Hop Kempie w Czechach. Jesień to pora, gdy dobrze jest wrócić z plenerów do klubowej przestrzeni. Artystka rozpoczęła promocję nowej płyty: Flashback! Publiczność, krytyka twierdzą, że Rosalie to aktualnie najjaśniej świecąca polska gwiazda R&B. Płyta "Flashback", na której znalazły się, między innymi, produkcje Bartka Kruczyńskiego, Chloe Martini oraz Bitaminy, pozwoliły na nowo uwierzyć w rozwój R&B na polskiej scenie muzycznej. Od stycznia artystka zagrała prawie pięćdziesiąt koncertów. Wśród nich były także koncerty zagraniczne. Rosalie pojawiła się na berlińskiej scenie Kantine am Berghain oraz w Budapeszcie na kultowej A38. Artystka miała także udział w powstanie albumów takich gwiazd, jak: duet Rasmentalism, Kuba Sojka czy Suwal, gdzie pojawiła się gościnnie. Razem z kompozytorem pierwszego utworu z płyty "Flashback", Stendkiem wykreowała także ścieżkę dźwiękową przypisaną do telewizyjnego spotu wizerunkowego z jesiennej ramówki telewizji TVN.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Miniony, letni okres był niezwykle obfity w wydarzenia i koncerty. Ale nie należy rozpaczać z powodu upływu czasu, ponieważ jesień zapowiada się równie ciekawie. W planach Rosalie pojawiły się deklaracje rozwinięcia formuły koncertowej oraz kilka kolejnych featuringów. Niespodzianką będzie także kolejny winyl!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl