Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert "Osiecka - Przybora. Korespondencje"

Koncert "Osiecka - Przybora. Korespondencje"
 
Pani Adrianna jest aktorką, która ukończyła krakowską PWST o specjalności wokalno-aktorskiej, można ją oglądać w spektaklach "Polski" oraz "Kamienica" na deskach warszawskich i krakowskich teatrów
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?11 lutego 2017 od 19:00
za ile?20 zł
organizatorKawiarnia Kmicic

Kawiarnia Kmicic w Zakopanem wraz z teatrem Vis a Vis organizują koncert zatytułowany "Osiecka - Przybora. Korespondencje". Repertuar Jeremiego Przybory oraz Agnieszki Osieckiej usłyszymy w wykonaniu Adrianny Mai Kućmierz. 

Pani Adrianna jest aktorką, która ukończyła krakowską PWST o specjalności wokalno-aktorskiej, można ją oglądać w spektaklach "Polski" oraz "Kamienica" na deskach warszawskich teatrów, jak również spotkać w teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Gra główną rolę w filmie zatytułowanym "Wesołowska i Mediatorzy", a także występuje gościnnie między innymi w serialu "Singielka", "M jak Miłość" czy "Klan".

Zdobyła pierwszą nagrodę na krakowskim 51. Studenckim Festiwalu Piosenki. Śpiewa od zawsze, jest autorką tekstów, komponuje, gra na gitarze i fortepianie. Jest tłumaczką anglojęzycznych piosenek. Niełatwo ją sklasyfikować i zamknąć w szufladce - Adrianna Maja Kućmierz wykonuje piosenki artystyczne, sięga po rozmaite gatunki muzyczne. Zajmuje się muzyką ambitną, gdzie świetne teksty koegzystują z niebanalnym brzmieniem, a wszystko przemyślane i zinterpretowane wyrażone jest na scenie za pomocą bogatej ekspresji.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Polecamy koncert w Kawiarni Kmicic, 11 lutego o godz. 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl