Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Koncert zespołu New Bone
New Bone - to krakowski jazzowy kwintet, który składa się z utytułowanych, młodych muzyków.
Gdzie?
Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena A. Bazakbala
Chramcówki` 15, 34-500 Zakopane
Kiedy?
20 marca 2020 od 19:15
Za ile?
35 zł

New Bone - to krakowski jazzowy kwintet, który składa się z utytułowanych, młodych muzyków. Trzema płytami autorskimi utwierdzili swą pozycję na jazzowym rynku polskim. Entuzjastycznie o dokonaniach muzycznych zespołu wypowiedziały się takie autorytety, jak między innymi: Jarek Śmietana i Bogdan Chmura. Także pozytywny oddźwięk w prasie branżowej, tak polskiej, jak również zagranicznej, przyczynił się, by wzrosło zainteresowanie formacją za granicą. Zespół otrzymuje propozycje dawania koncertów nawet w najdalszych zakątkach świata, obecnie prowadzone są prace nad kolejnymi występami zagranicznymi.

Formacja powstała w roku 1996 z pomysłu trębacza Tomasza Kudyka. Debiutancka płyta, nosząca tytuł: „Something for now”, została nagrana w roku 2004 i znajdują się na niej kompozycje lidera grupy. Fonograficzny debiut zaowocował wielką ilością koncertów na terenie całego kraju. W roku 2009 formacja New Bone nagrała drugi album, noszący tytuł: „Its not easy”, to kontynuacja „Something for now”. Formacja w roku 2012 zarejestrowała materiał na trzeci autorski album, pod tytułem: „Destined”. Kolejna płyta, nosząca tytuł: „Follow me” ukazała się w roku 2014. W roku 2015 na światło dzienne wyszła płyta: „Teatr Witkacego od-JAZZ-dowo”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go marca 2020 roku, do zakopiańskiego Teatru imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza - Scena A. Bazakbala, znajdującego się przy ulicy Chramcówki 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:15, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl