Koncert Mikromusic
Formacja Mikromusic ma także na swym koncie ważną nominację do Camerimage za teledysk, który został stworzony do utworu, pod tytułem: "Thank God I'm a Woman".
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
28 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł

Regionalne Centrum Kultury, które znajduje się w mieście Kołobrzeg imienia Zbigniewa Herberta bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert formacji Mikromusic. Wydarzenie odbędzie się już 28-go kwietnia 2018 roku, przy ulicy Solnej 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Muzyka tego zespołu jest fuzją jazzu, rocka, trip-hopu, a czasami nawet ludowych brzmień.

Na debiutanckiej płycie "Mikromusic", która została wydana w roku 2006 znalazło miejsce dla siebie wielu Gości, jak miedzy innymi: Leszek Możdżer, czy też Sambor Dudziński. Natomiast na dziesięciolecie formacji w roku 2012 wydany został album koncertowy, a także DVD, pod tytułem: "Mikromusic w Eterze".

Z początkiem roku 2013 pojawiła się piata płyta grupy, nosząca tytuł: "Piękny koniec", która zebrała wiele pozytywnych recenzji od krytyków oraz fanów, zaś singiel, pod tytułem: "Takiego chłopaka" zdobył więcej niż jedenaście milionów odsłon na popularnym portalu YouTube.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Formacja Mikromusic ma także na swym koncie ważną nominację do Camerimage za teledysk, który został stworzony do utworu, pod tytułem: "Thank God I'm a Woman". Płyta studyjna zespołu "Matka i Żony" została wydana natomiast w roku 2015, w październiku. Album zapowiedziała piosenka "Krystyno", a we wrześniu wyszedł singiel, pt.: "Bezwładnie", w którym zaśpiewał gościnnie Skubas. Kilka piosenek, które mają swe miejsce na krążku, tworzą także ścieżkę dźwiękową do filmu "Chemia", którego reżyserem jest Bartek Prokopowicz.

30-go października roku 2017 miała miejsce premiera najnowszej płyty formacji, pt.: „Tak mi się nie chce”. Jednocześnie był to szósty studyjny album Mikromusic. Najbardziej "piosenkowy" album zespołu w większości inspirowany muzyką z lat sześćdziesiątych oraz osiemdziesiątych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl