Koncert Michała Jelonka
"Jelonek” jest solowym projektem skrzypka Michała Jelonka, dlatego właśnie skrzypce znajdują się tutaj na pierwszym planie, w charakterze głównego, pozytywnego bohatera w tej opowieści.
Gdzie?
Promenada Nadmorska
76–270 Ustka
Kiedy?
14 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Gwiazda pierwszego dnia na Rybnych Dożynkach - Michał Jelonek. Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy już 14-go sierpnia 2019 roku, do Ustki, Nadmorska Promenada. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

"Jelonek” jest solowym projektem skrzypka Michała Jelonka, dlatego właśnie skrzypce znajdują się tutaj na pierwszym planie, w charakterze głównego, pozytywnego bohatera w tej opowieści. Skrzypce to instrument równocześnie melancholijny oraz histeryczny, drapieżny i delikatny wyśmienicie nadaje się do roli przewodnika po różnych muzycznych stylach oraz w charakterze adwokata rockowego diabła w tym jakże wzniosłym świecie klasycznej muzyki. Muzyka Michała Jelonka to w przeważającej części rockowa oraz rock metalowa, instrumentalna, posiadająca duże wpływy klasycznej muzyki, na przykład: „Barock” zainspirowany muzyką barokową lub „Romantic Revenge”, czyli epoką romantyzmu, czy wręcz stosując cytaty z muzyki mistrzów, jak między innymi: Vivaldi, Rosinni, Paganini, Chopin oraz Suppe w aranżacjach rockowych.

W granicach koncertu Jelonka, prócz piosenek autorskich, są wykonywane covery i utwory instrumentalno-wokalne, tzw. utwory artystów, jak: BonyM i BeastyBoys, rzecz jasna w oryginalnych aranżach z przełożeniem ciężaru głównego wykonawczego na skrzypce elektryczne i klasyczne. W granicach naszego koncertu na scenie pojawi się dużo spontanicznej "bieganiny", punkowego "gibania się", "chorej" choreografii, a także sceniczna pirotechnika oraz gwarantowany, przemiły uśmiech prowadzącego imprezę. Ta schozofreniczno-pocieszna impreza trwa ok. osiemdziesięciu minut i oferuje liczne demoniczne atrakcje, mroczne niespodzianki, krwawy śmiech przez łzy, wiarygodne "zmęczenie" muzyków i zwyczajny pot. Znajdą tutaj wiele rockowi słuchowcy oraz metalowi wzrokowcy, zblazowani normalsi, lansujący popowcy oraz wyciszeni do granic melomani klasycznej muzyki, wiele nagłych zwrotów akcji, jak również intryg muzycznych.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl