Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert GroOovematic

Koncert GroOovematic
 
Formacja eksploruje światowe słynne tematy, jak: popowe pochodzące od Katy Perry, elektroniczne od Massive Attack, czy rockowe rzecz jasna od Nirvany, jak również kompozycje oryginalne Cédrica.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?19 września 2017 od 21:00
za ile?50 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie trio francuskie, o nazwie: GroOovematic. Jest to zespół z pogranicza popu, jazzu oraz groove. GroOovematic Cédric Hanriot jest projektem, który proponuje Wam muzykę skrzyżowanego popu, jazzu i groovu. Towarzyszy mu Bertrand Beruard - basista, z którym swoją muzyczną przygodę rozpoczynał dwadzieścia lat temu, a także perkusista wybitny pochodzący z młodego pokolenia, nazwiskiem: Jean-Baptiste Pinet.

Formacja eksploruje światowe słynne tematy, jak: popowe pochodzące od Katy Perry, elektroniczne od Massive Attack, czy rockowe rzecz jasna od Nirvany, jak również kompozycje oryginalne Cédrica. Skupiają się na interakcjach pomiędzy instrumentalistami, a także na groovie. Muzyka zespołu GroOovematic znacznie wyróżnia się swoistym nadbudowywaniem tekstur elektronicznych, które starają się współdziałać z akustycznymi instrumentami. Koncertowali już w: Singapurze, Indonezji, Wietnamie, Argentynie, Urugwaju, Japonii oraz w Europie.

Wypowiada się o nich również prasa, że Cédric Hanriot olśniewają alchemią złożonego oraz miejskiego jazzu. Muzyka jest zaś u nich potężna i tonizująca, ale i urzekająca. Notatka od Citizen Jazz. Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na koncert GroOovematic, który odbędzie się już 19 września 2017 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety kosztują pięćdziesiąt złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl