Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Greger Garage

Koncert Greger Garage
 
Stanisław Soyka o Przemysławie Gregerze mówi, że to człowiek niebywale dobry, kolorowy, jeśli chodzi o łódzkie podziemie jazzowe.
gdzie?Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
kiedy?4 marca 2017 od 20:00

Greger Garage. W roli lidera i kompozytora wszystkich kawałków wystąpi gitarzysta Przemysław Greger. Na stałe gra i współpracuje z zespołem Stanisława Sojki. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi artystami jak: Tam Tam Project, Protoplazma, Graal, Plastic Bag, Rajd Maszyn czy Mateusz Pospieszalski. W Studiu Komputerowym Muzyki Elektronicznej należącym do łódzkiej Akademii Muzycznej, razem z Jackiem Partyką prowadził projekt o nazwie "Klong".

W 1999 roku w trakcie Festiwalu Piosenki Aktorskiej, który odbył się we Wrocławiu, wystąpił z zespołem Nicka Cave'a, dając koncert niezapomniany do dziś. W końcu nadszedł czas na nowe przedsięwzięcie Greger Garage. Wraz z Przemkiem Gregerem wystąpią teraz:
- Kuba Sojka- perkusja (między innymi: Stanisław Soyka Band, Nic Innego czy Rajd Maszyn)
- Antoni Gralak- gitara basowa (między innymi: Graal, Tie Break czy YeShe)
- Rafał Gęborek- trąbka (między innymi: Gospodarstwo Artystyczne Orkiestra Świętokrzyska, Soyka sextet+ czy Kinior Sky Orkiestra)

Stanisław Soyka o Przemysławie Gregerze mówi, że to człowiek niebywale dobry, kolorowy, jeśli chodzi o łódzkie podziemie jazzowe. Jego muzyczne upodobania są bardzo rozległe. Muzycy z pełną swobodą, sięgają po jazz, rock, ambient, drum'n'bas, chętnie eksperymentują.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl