Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert duetu "Ponad Chmurami" - Topos Cafe w Sopocie

Koncert duetu "Ponad Chmurami" - Topos Cafe w Sopocie
 
Ponad Chmurami ciągle przemierza szlaki koncertowe, grając kilkadziesiąt występów rocznie w kraju. są zawsze świetnie odbierani przez swoich słuchaczy.
gdzie?Topos Cafe
Al. Niepodległości 804, 81-809 Sopot
kiedy?13 stycznia 2018 od 19:00
za ile?20 zł

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na koncert duetu, o nazwie Ponad Chmurami, w trakcie którego usłyszycie kompozycje autorskie do polskich słów, a także poetów zagranicznych, jak również utwory Bułata Okudżawy i Leonarda Cohena w tłumaczeniu na język polski.

Ponad Chmurami ciągle przemierza szlaki koncertowe, grając kilkadziesiąt występów rocznie w kraju. są zawsze świetnie odbierani przez swoich słuchaczy. W publiczności, którą gromadzą na koncertach naturalne emocje, śmiech oraz łzy. Występowali w roli Gości specjalnych na Festiwalu Międzynarodowym imienia Bułata Okudżawy, na którym ich koncert zachwycił samą żonę Okudżawy. Poza koncertowaniem po całej Polsce, na swoim koncie mają kilka wydanych płyt CD. W trakcie występów Waszą uwagę powinien zwrócić niepowtarzalny głos ich wokalistki - Kasi Jacuk z akompaniamentem gitary, na której gra Nikodem Jacuk.

Żona Bułata Okużdżawy, Olga Okużawa mówi o Kasi, że ta pięknie śpiewa, że cały zespół jest wprost wspaniały. Zaś Szymon Zychowicz określa głos wokalistki, jako białoruskie chóry. Gdy zamknął on oczy, wyobraził sobie sokoła, który lata nad Kaukazem. W zespole występuje jeszcze Remigiusz Makowski, który gra na skrzypcach oraz Adrian Białek, który z kolei gra na gitarze basowej.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy już 13-go stycznia 2018 roku, do sopockiego Topos Cafe, znajdującego się przy Alei Niepodległości 804. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl