Koncert "Dolce Vita"
Wielkie włoskie szlagiery, a także utwory oraz pieśni mniej znane - specjalnie dla Was zaśpiewa Gwiazda Teatru, pod nazwą: VIS A VIS.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
25 maja 2019 od 19:00 do 20:30
Za ile?
30 zł
Organizator
Kawiarnia Kmicic

Usłyszycie Państwo podczas tego wyjątkowego koncertu wielkie hity muzyki rozrywkowej włoskiej, przeboje wszech czasów, znane oraz lubiane, które tak kochacie, między innymi: „Volare”, „Azzuro”, „Che sara”, „Quando Quando”, „Felicita” i inne.

Wielkie włoskie szlagiery, a także utwory oraz pieśni mniej znane - specjalnie dla Was zaśpiewa Gwiazda Teatru, pod nazwą: VIS A VIS. To rodowita Włoszka, artystka estrady i sceny, charyzmatyczna Debora Ranieri. Przyszła ona na świat w roku 1986 w Cuneo (północna Italia). Muzyczną pasję przejawiała od najwcześniejszych lat dziecięcych, choć jest córką ludzi zajmujących się prowadzeniem restauracji. Oni jednak zawsze wspierali aspiracje muzyczne córki. Od roku 1999 aż do 2004 brała udział w zajęciach wokalnych, które prowadził turyński jazzman Roberto Demo w muzycznej szkole w jej rodzinnymi mieście. Jako uczennica, zaś potem jako studentka, występowała z różnymi formacjami, grając na klubowych scenach.

W roku 2004 otrzymała miejsce pierwsze w konkursie, pod nazwą: "Voce di Calabria". Natomiast w roku 2005 zdobyła nagrodę na festiwalu prestiżowym, pod nazwą: Sanremo Rock (Ravenna), kategoria - kompozytor-piosenkarz.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na przełomie lat 2007/2008 dzięki programowi międzynarodowemu wymiany studenckiej Erasmus, pierwszy raz artystka mogła zamieszkać i podziwiać nasz wspaniały Kraków. Zafascynowana kulturą polską, po ukończeniu studiów podjęła decyzję, że zostanie w Polsce. To tu w roku 2013 brała udział w edycji polskiej popularnego programu stacji TVN, pod tytułem: "Mam Talent". Ostatnimi czasy zbliżyła się do retro muzyki, jazzowej oraz swingowej. Natomiast od roku 2015 bierze ona udział w licznych imprezach oraz festiwalach muzycznych głównie w mieście Kraków, w: Teatrze Ludowym, Teatrze Bagatela, jak również, w charakterze Gościa specjalnego znakomitej primadonny z opery krakowskiej - samej Krystyny Tyburowskiej, także podczas kameralnych recitali po włosku oraz angielsku w artystycznych kawiarniach krakowskich. Prowadzi współpracę z orkiestrą Big Band Krak (swing) i z Orkiestrą Obligato, a na zaproszenie Piotrowskiego także z Teatrem, pod nazwą: VIS A VIS.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie na koncert Debory Ranieri, który odbędzie się już 25-go maja 2019 roku, w zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl