Koncert akustyczny - Jary Oddział Zamknięty
Zapraszamy Państwa serdecznie do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu! Będzie akustycznie, będzie wspaniały klimat, nie zabraknie romantyzmu, ale przede wszystkim- powera.
Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
23 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Zapraszamy Państwa serdecznie do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu! Będzie akustycznie, będzie wspaniały klimat, nie zabraknie romantyzmu, ale przede wszystkim- powera. Nie może was zabraknąć nad morzem!

Jary Oddział Zamknięty, jest powstałą na przełomie lat 2013/2014 formacją Krzysztofa Jaryczewskiego. JARY, jest jej liderem, założycielem oraz wokalistą, który występował na początku lat 80-tych z Oddziałem Zamkniętym. Krzysztof Jary Jaryczewski wraz z Jarosławem Szlagowskim, założyli ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Po jakimś czasie do chłopaków dołączył Wojtek Łuczaj-Pogorzelski. JARY wraz z Oddziałem Zamkniętym nagrał dwa najważniejsze krążki pod tytułem "Oddział Zamknięty" oraz "Reda Nocą". Był to bardzo charyzmatyczny wokalista, autor niemalże wszystkich tekstów oraz bardzo dużej części muzyki. Piosenki takie jak: "Obudź się", "Ten wasz świat", "Party", "Ich marzenia", "Odmienić los", "Debiut", "Pokusy" czy "Andzia Pech", są już klasyką polskiego Rocka i stały się jego historią.

JARY OZ, jest z całą pewnością powrotem do najlepszych czasów ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO. A w tych przedsięwzięciach wielkim wsparciem są najważniejsi członkowie starego składu. Jednym z nich jest Krzysztof Zawadka, będący gitarzystą OZ, który z zespołem nagrał aż 4-ry płyty. Drugi z nich to Zbyszek Bieniuk, który w latach 80-tych był wokalistą OZ.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Poza nimi Jary do Oddziału Zamkniętego zwerbował także basistę Andrzeja Potęgę z którym od wielu lat współpracuje w JARY BAND oraz Michała Kłopockiego.
Zapraszamy już 23 listopada od godziny 19.00!
Bilet wstępu: 30 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl