Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
 
Spektakl, to czas wyśmienitej zabawy, również dla pań, które zasiadają wśród publiczności, a panowie z wielkim zdziwieniem coraz częściej włączają się do wspólnej zabawy
gdzie?Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
kiedy?22 października 2017 od 15:00
za ile?80 zł
organizatorTeatr Polski we Wrocławiu

Myśleliśmy, że na temat klimakterium już wszystko Wam powiedzieliśmy...a jednak nie! Wielki powrót Elżbiety Jodłowskiej z kolejnym hitem, czyli "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał", które powstało, bo taka była prośba publiczności, chętnej by poznać kolejne perypetie życiowe bohaterek- nie młode, ale jakże młode.

Pamela, wciąż zmaga się ze zbędnymi kilogramami, ale status bezrobotnej porzuciła, Zosia- pani domu, bardzo zaradna, jak zawsze przybywają, aby razem oddać się przyjemności, jaką jest świętowanie urodzin Maliny. Jednakże teraz spotkanie odbywa się w jej w nowo otwartym pubie. Kogoś brakuje, nie ma Krychy, miała być, jednak...to jest tajemnica. Pojawiła się Angela, wspólniczka biznesowa Maliny o jakże lirycznej duszy. Wiadomo, że tam gdzie zbierają się koleżanki, bardzo od siebie różne, które dawno nie miały okazji spędzać razem czasu, tam jest gwarnie, głośno, rozmowom nie ma końca, jest śmiesznie, to początek zabawy!

"Klimakterium...i już" przez 6 lat wystawiono ponad 1800 razy, co jest dowodem na to,że kobieta i jej problemy, są niewyczerpanym tematem. Bohaterki "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał", podniosły się z poniżenia, by zrealizować to, co tak ważne było dla nich w części pierwszej, a mianowicie uświadamiają nas, że klimakterium nie jestem końcem świata, a wręcz przeciwnie- początkiem czegoś nowego, nowego życia.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Mnóstwo nowych piosenek, nowych aranżacji, zabawne teksty, które wpadają w ucho, ciekawe układy choreograficzne i mnóstwo niepowtarzalnej energii, którą aktorki chętnie się podzielą ze swoją publicznością w trakcie swoich występów. Część z nich, poznaliśmy już podczas "Klimakterium...i już!", to jakże zacne grono, powiększyło się jednak o kilka nowych, wspaniałych artystek, każda niebywale znakomita. A co najważniejsze, wszystkie razem i każda osobno, wnoszą do spektaklu, niepowtarzalne emocje.

Spektakl, to czas wyśmienitej zabawy, również dla pań, które zasiadają wśród publiczności, a panowie z wielkim zdziwieniem coraz częściej włączają się do wspólnej zabawy, śpiewając i klaszcząc z paniami. Nie ma lepszej terapii, niż ta- śmiechem, która koi i uczy nas jak spojrzeć na siebie z dystansem, jak nabrać dystansu do innych, do naszych lęków czy zranień. "Menopauzy szał", udziela się każdemu, nawet temu, kto się takiego czegoś nie spodziewał.

Zapraszamy już 22 października, godzina 15:00 do Teatru Polskiego we Wrocławiu na "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał", cena biletu 80 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl