Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Lato"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Lato"
"Lato" reżyserstwa Kiryła Serebrennikowa inspirowane jest prawdziwymi historiami liderów leningradzkich zespołów: Wiktora Coja z grupy "Kino" oraz Mike’a Naumenko z grupy "Zoopark".
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
15 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film pod tytułem "Lato" reżyserstwa Kiriłł Sieriebriennikow.

Film pod tytułem "Lato" z rosyjskiego Leto, jest najnowszym filmem Kiryła Serebrennikowa, reżysera który w Rosji jest bardzo ceniony zarówno jako reżyser filmowy, jak i teatralny. Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, pełen pozytywnej energii, opowiada i rewolucji i o wolności, których ogień roznieca rock.

Jest lato roku 1981. Miasto Leningrad wypełnia rock z płyt Davida Bowiego, Lou Reeda, Sex Pistols, T-Rex czy Blondie, które przemycone zostały z Zachodu. Mike to gwiazda undergroundowej sceny, król rockowych klubów, gdzie młodzi ludzie mają za przykaz słuchanie koncertów w pozycji siedzącej z zachowaniem ciszy. Szaleństwo jest możliwe tylko w zamkniętym mieszkaniu, kiedy organizowane są prywatne występy. Wiktor jest na początku swojej muzycznej drogi, ale ma talent, wzrok oraz urodę, które bardzo przyciągają, a poza tym jest świetny w pisaniu tekstów. Mike'a i Wiktora połączy zamiłowanie do muzyki, ale nie tylko... Połączy ich także miłość do pięknej i mądrej żony Mike'a- Nataszy. Losy tej trójki, to główny wątek "Lata"- czarno-białe, jednakże zdarzają się także nagłe wybuchy kolorów. Jest to film o artystycznym oraz miłosnym rozkwicie.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

"Lato" reżyserstwa Kiryła Serebrennikowa inspirowane jest prawdziwymi historiami liderów leningradzkich zespołów: Wiktora Coja z grupy "Kino" oraz Mike’a Naumenko z grupy "Zoopark".

Czeka na Państwa upalne, filmowe lato! Zapraszamy na Festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane! Są to filmowe projekcje, przygotowane dla tysięcy oglądających, zupełnie za darmo. Jeśli marzy wam się wygodny leżak i film oglądamy pod gołym niebem, to wraz z firmą Provident oraz Axa spełnimy wasze marzenia! Każdego dnia przez cały okres trwania wakacji Kino Letnie będzie czekać na Państwa na sopockim molo oraz na zakopiańskim Kulturalnym Placu Niepodległości. Ponadto w każdy wakacyjny wtorek i środę kino letnie cumuje także na Mazurach w Giżycku, gdzie filmowe projekcje mogą Państwo oglądać w Ekomarinie w otoczeniu przepięknego jeziora Niegocin.

Zapraszamy serdecznie już 15 sierpnia 2019 roku na Plac Niepodległości w Zakopanem o godzinie 21.00 na wspólne oglądanie filmu pod tytułem "Lato".
Organizator: Outdoor Cinema Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl