Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Czyściciele Internetu"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Czyściciele Internetu"
Owy "czyściciel" ma za zadanie każdego dnia obejrzeć, a następnie ocenić tysiące nagrań oraz obrazów, co niestety na jego psychice pozostawia trwałe ślady.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
12 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film pod tytułem "Czyściciele Internetu" reżyserstwa Hansa Blocka i Moritza Riesewiecka.

Codziennie w każdej minucie na platformę YouTube przesyłane jest średnio 500 godzin materiałów filmowych, na Twitterze publikuje się blisko 450 000 tweetów, a na Facebooka wrzuca około 2.500.000 postów. Swego czasu Mark Zuckerberg- jego współzałożyciel obiecał, że Facebook bez najmniejszych ograniczeń będzie dzielił się z nami wszystkim, nie mniej jednak jest kompletnie inaczej. Wydawało się inaczej, jednakże w praktyce okazało się, że Internet pozbawiony jest neutralności, demokratyczności i wolności.

"Czyściciele Internetu" to film, który przedstawia zarówno kulisy, jak i skutki oraz ofiary cenzury w Internecie, którą w dużej mierze zarządza kraj Trzeciego Świata. "Czyściciele Internetu" są śledzeni przez 5-ciu z tysięcy outsourcingowanych "cyfrowych śmieciarzy" poprzez Dolinę Krzemową, a ich praca to regularne usuwanie "nieodpowiednich" treści z internetowego świata. Owy "czyściciel" ma za zadanie każdego dnia obejrzeć, a następnie ocenić tysiące nagrań oraz obrazów, co niestety na jego psychice pozostawia stałe ślady.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Czeka na Państwa iście gorące lato filmowe! Festiwal o nazwie "Kino Letnie Sopot- Zakopane" oferuje tysiącom widzów zupełnie bezpłatnie różne filmowe projekcje. Dla tych, którzy marzą, by na wygodnym leżaczku pod gwiazdami obejrzeć film, wraz z firmą Provident oraz AXA- spełniamy takowe marzenia.

Przez cały okres wakacyjny Kino Letnie obecne jest zarówno na sopockim molo, jak i zakopiańskim Kulturalnym Placu Niepodległości. A ponadto przez wszystkie wtorki i środy przez okres wakacyjny Kino Letnie gości także na Mazurach w Giżycku, gdzie projekcje filmowe oglądać możemy w otoczeniu przepięknych widoków z Ekomariny nad Niegocinem.

Zapraszamy serdecznie już 12 sierpnia 2019 roku do Zakopanego o godzinie 21.00 na Plac Niepodległości. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorem jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl