Kabaret Moralnego Niepokoju / Kołobrzeg
Jak prowadzić rozmowę z teściem i go przy tym nie zabić. Oraz jak będąc nauczycielem przetrwać zebranie szkolne.
Gdzie?
Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
1 lipca 2018 od 20:00 do 22:00

"Maj zaczyna się we wtorek" - to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Brak w nim polityki, ale w zamian za to jest wiele dobrego humoru. Stawiamy wiele pytań, ponieważ właśnie to jest istota sztuki, a także odpowiadamy na te pytania, ponieważ uważamy, że głupio jest zapytać i dostać w odpowiedzi tylko ciszę. Otóż dowiedzą się Państwo jak zaplanować wakacje oraz nie zwariować przy tym. Jak prowadzić rozmowę z teściem i go przy tym nie zabić. Oraz jak będąc nauczycielem przetrwać zebranie szkolne.

Wiemy natomiast, że takie i podobne problemy posiada każdy z Was. Mają je ludzie pochodzący z Mazowsza, z Bahamów, z Nowego Jorku, a także z Kołobrzegu. Właśnie dlatego nasz program znajduje się na poziomie światowym. Zapraszamy z całego serca na "Maj" wszystkich bez wyjątków, także ludzi z całej kuli ziemskiej, ale warunkiem jest, żeby rozumieli polski język.

Wystąpią: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemysław Borkowski kryminalnie, Rafał Zbieć, kostiumy i scenografia: Ilona Binarsch. Zapraszamy już 1-go lipca 2018 roku, do kołobrzeskiego Amfiteatru, znajdującego się przy ulicy Gierymskich A. i M. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl