Jowan Czerkas, Michał Gos, Marek Rogulus Rogulski - koncert

Jowan Czerkas, Michał Gos, Marek Rogulus Rogulski - koncert
Proces performatywny oraz inwencja, które zadecydują o końcowym charakterze ich piosenek, które z kolei starają się wykraczać poza rozumowanie tradycyjne muzycznej konwencji.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
17 marca 2018 od 21:00 do 22:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Fundacja Teatru BOTO

Muzyczne trio, które gra swobodną improwizację, a także eksperymentuje w obszarze współcześniejszych form wyrazu jest tworzone przez: Jowana Czerkasa, Marka Rogulusa Rogulskiego oraz Michała Gosa.

Proces performatywny oraz inwencja, które zadecydują o końcowym charakterze ich piosenek, które z kolei starają się wykraczać poza rozumowanie tradycyjne muzycznej konwencji. Na koncertach muzyka zespołu charakteryzuje się wielką ekspresją, żywiołowością oraz ogromnym temperamentem. Poza tym są tutaj uwypuklone wartości sensoryczne. Dęte instrumenty, kontrabas oraz perkusja często są preparowane, co ma spory wpływ na charakter, a także na brzmienie improwizacji. Artyści współpracują ze sobą już od 2001 roku. Jowan Czerkas (tenor sax, alto sax), Marek Rogulus Rogulski (doublebass, trumpet i tenor sax), a także Michał Gos - percussion.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go marca 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i potrwa do 22:00. Cena biletów wynosi: 25 złotych. Organizatorem jest natomiast Fundacja teatru Boto.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl