Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jerzy Filar

Jerzy Filar
 
Podczas koncertu usłyszeć będzie można kompozycje autorstwa Jerzego Filara, które wykonane zostaną do tekstów Andrzeja Poniedzielskiego i Jacka Cygana.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?29 grudnia 2017 od 19:00

Kawiarnia Kmicic w Zakopanem stanie się sceną już 29 grudnia. Tu, punktualnie o 19:00 w lokalu przy ulicy Stanisława Staszica 11a pojawi się Jerzy Filar. Koncert promować będzie nowy album zatytułowany "Dwie dusze" artystów Jerzego Filara oraz Jacka Cygana. Spotkanie przebiegnie w balladowych klimatach i poprowadzone zostanie ze sporą dawką humoru. Organizatorzy liczą, że szanowna publiczność, jak zawsze, zaangażuje się w spotkanie.

Podczas koncertu usłyszeć będzie można kompozycje autorstwa Jerzego Filara, które wykonane zostaną do tekstów Andrzeja Poniedzielskiego i Jacka Cygana. Szanowna Publiczność z pewnością wysłucha popularnych utworów z repertuaru formacji Nasza Basia Kochana. Będą to: Za szybą (...całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę), Samba Sikoreczka oraz fragmenty z autorskiej premierowej płyty zatytułowanej "Dwie Dusze".Serdecznie zapraszamy.

Jerzy Filar – założyciel i filar grupy Nasza Basia Kochana. Utalentowany kompozytor oraz świetny muzyk. Wykonawca autorskich kawałków do tekstów, które wyszły spod pióra Jacka Cygana. Oscyluje wokół rewirów Krainy Łagodności oraz poetyckiej piosenki.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

W koncercie zapowiedzieli udział: Andrzej Kwiatkowski (akordeon, perkusja) oraz Piotr Engwert (basowa gitara).

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl