GOŚCINNIE: Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza w Imparcie

GOŚCINNIE: Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza w Imparcie
Posiadają odmienne poglądy życiowe oraz odmienne doświadczenia w życiu, mają także inne temperamenty oraz sprzeczne charaktery, a nawet poczucie humoru mają inne.
Gdzie?
Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
23 marca 2018 od 18:00
Za ile?
99 zł
Organizator
Strefa Kultury Wrocław

Sztuka, nosząca tytuł: "Triathlon Story" jest wyjątkowo dynamiczna oraz energetyczna. To komedia, której akcja dzieje się w dzień przed zawodami Ironman. W pokoju hotelowym , wieczorem, zupełnie przypadkowo spotyka się czterech uczestników tych bardzo prestiżowych zmagań triathlonowych. Każdy zjawia się tutaj z innych powodów, a także każdy z nich oczekuje czegoś zupełnie innego od startu w zawodach.

Co ich zatem połączyło? Sam triathlon, rzecz jasna. Co ich podzieliło? Niemalże wszystko ich dzieli. Posiadają odmienne poglądy życiowe oraz odmienne doświadczenia w życiu, mają także inne temperamenty oraz sprzeczne charaktery, a nawet poczucie humoru mają inne. Może się zatem wydawać, iż uczestnicy zawodów nie dogadają się ze sobą, a jednak wydarzenia, które są absurdalne i wymykają się spod jakiejkolwiek kontroli spowodują, że między bohaterami zawiąże się prawdziwe porozumienie męskie. Zrodzi się może nawet między nimi przyjaźń?

„Triathlon story” rozbroi Państwa do łez swoją szczerością, uwiedzie wielką dawką dobrego humoru oraz nie zwolni swojego wartkiego tępa, ani na sekundę. Przedstawienie bawi widownię już od pierwszych, po ostatnie minuty. Nieoczekiwane zwroty w akcji, mistrzowska aktorska gra i brawurowe sytuacje gwarantują świetną, przepełnioną pozytywnymi emocjami rozrywkę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W spektaklu występują: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk, Michał Żurawski i Piotr Nowak. Ostatni z Panów jest równocześnie reżyserem sztuki. Natomiast scenariusz do niej napisała Dorota Truskolaska-Alibert.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go marca 2018 roku, do wrocławskiej Sceny Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Zaczynamy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl