Gooral: Ethno Elektro 2 charytatywnie dla Zosi Królewny Śmieszki

Gooral: Ethno Elektro 2 charytatywnie dla Zosi Królewny Śmieszki
To będzie koncert na wskroś wyjątkowy, ponieważ cały dochód ma być przeznaczony na operację Zosi, która jest Królewną Śmieszką
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
2 marca 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

Po udanych oraz zatłoczonych koncertach w stolicy, a także w Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Bielsku, czy we Wrocławiu zaprasza Was Gooral do sopockiego Klubu Sfinks, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki. Koncert odbędzie się już 2-go marca 2019 roku, rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

To będzie koncert na wskroś wyjątkowy, ponieważ cały dochód ma być przeznaczony na operację Zosi, która jest Królewną Śmieszką. Zatem prosimy Państwa, byście przybywali wspomagać dziewczynkę, bo brakuje jeszcze trochę do jej operacji, która odbyć się ma w USA. Zosia choruje na mózgowe porażenie dziecięce.

Artysta zagrał już tysiąc koncertów, między innymi na: Sziget, Opener, Exit, Orange, Woodstock, czy też Audioriver, podpisując się pod czterema projektami: Górny, Gooral, Cuda i Psio Crew. Ethno Elektro reklamowało Openera na dziesięcio-lecie, zaś "Karczmareczka" z Woodstocku, w roku 2012 i była najczęściej oglądanym live, biorąc pod uwagę wszystkie filmiki jednego z większych festiwali na całej kuli ziemskiej. Gooral na swoim koncie ma sześć albumów oraz wiele nagród, jak również wyróżnień. Artysta zagra razem z Kamerem, zatem wpadajcie Państwo sprawdzić na żywo zespół Ethno Elektro, a także by wesprzeć Zochę.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl