Giuliano Parisi Duo - Bolero Meets Jazz - koncert

Giuliano Parisi Duo - Bolero Meets Jazz - koncert
Natomiast rozprzestrzeniało się po całej niemalże Ameryce Łacińskiej, a to dzięki niekończącej się plejadzie wokalistów, zniewolonych jego wielkim czarem.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
25 maja 2018 od 21:00
Za ile?
40 zł

Carla Yasis - zaśpiewa, Giuliano Parisi zajmie się pianinem, a gościnnie wystąpi też Janusz Mackiewicz, który zagra dla Państwa na kontrabasie. Ponieważ Bolero jest wieczne. Banalne historie traktujące w większości o miłosnych namiętnościach łatwo mogłoby wpaść w zwykłą pretensjonalność. Ale opiera się temu oraz zostaje eleganckie na przestrzeni dziesięcioleci, a to dzięki korzeniom afro-kubańskim, wyrafinowanym liniom fortepianowego akompaniamentu, melodiom, które ciągle chwytają za serca. Urodziło się na Kubie, czczone oraz rozwijane było zaś w Meksyku.

Natomiast rozprzestrzeniało się po całej niemalże Ameryce Łacińskiej, a to dzięki niekończącej się plejadzie wokalistów, zniewolonych jego wielkim czarem. Bolero, bardziej niżeli inne gatunki, posiada młodzieńczą energię oraz urok, który z kolei potrafi sprawić, iż brzmi współcześnie i świeżo, nawet z biegiem czasu. I tak - duet zaproponuje Państwu repertuar pochodzący od klasyków tego gatunku. Ponad to ciepła barwa głosu Carli Yasis potrafi połączyć harmonię i jazzowe dźwięki fortepianu - Giuliano Parisi, zostawiając widzom wręcz niezapomniane wrażenia.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go maja 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl