Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Elthon John z zespołem Wonderful Crazy Night Tour - koncert

Elthon John z zespołem Wonderful Crazy Night Tour - koncert
 
Za swoje zasługi na rzecz charytatywności i muzyki, Królowa Elżbieta nadała Eltonowi Johnowi szlachecki tytuł.
gdzie?Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
kiedy?9 lipca 2017 od 20:00
za ile?299 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Sir Eltona Johna, który odbędzie się 9 lipca roku 2017, w Operze Leśnej w Sopocie. Występ będzie miał miejsce w granicach trasy światowej, pod nazwą: Wonderful Crazy Night, która promuje ostatnią płytę artysty, noszącą ten sam tytuł. To był symboliczny oraz szczególny rok dla Eltona Johna, ponieważ wypełniały go liczne rocznice, związane z artystyczną działalnością, a także charytatywną.

W trakcie show lipcowego w naszym kraju, muzyk zaprezentuje wielkie hity, które zostały wylansowane w czasie jego ponad pięćdziesięcioletniej kariery, jak również utwory z najnowszego, 33 krążka. Muzykowi towarzyszył będzie zespół wspaniałych artystów:

* Nigel Olsson, który zagra na perkusji
* Davey Johnstone, grający na gitarze
* Matt Bissonette, który zagra na gitarze basowej
* Kim Bullard - klawisze
* John Mahon - zagra na instrumentach perkusyjnych

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Widowiska jednego z najlepszych artystów rozrywkowej muzyki są spektakularne, cieszą się wielką popularnością wszędzie, gdzie tylko mają miejsce. Już w początkach swej kariery, czyli w roku 1969, Elton John zagrał więcej niż cztery tysiące koncertów, w około osiemdziesięciu krajach. W naszym kraju ostatnio wystąpił na edycji tegorocznej Life Festival w Oświęcimiu.

John to jeden z najwspanialej sprzedających się muzyków w całej historii muzyki. Ma na swym koncie trzydzieści osiem złotych, a także trzydzieści jeden platynowych, jak również multi-platynowych płyt. jego albumy łącznie rozeszły się w dwustu pięćdziesięciu milionach egzemplarzy. Właśnie do niego powędrował rekord sprzedającego się najlepiej singla wszech-czasów, który został wypuszczony w roku 1997 w wersji całkiem nowej, pod tytułem: "Candle in the Wind". Osiągnął on wynik trzydziestu trzech milionów egzemplarzy. Artysta tworzy też muzykę do największych hitów sprzedażowych musicalowych, tak scenicznych, jak również filmowych, miedzy innymi:

* "Król Lew"
* "Billy Elliot"
* "Aida"

Elton John uhonorowany został wieloma nagrodami, tytułami, odznaczeniami oraz wyróżnieniami. To laureat 5 nagród Grammy i jednej statuetki specjalnej Grammy Legend Award, która jest przyznawana artystom wybitnym, których wpływ na muzyczną historię był wybitny. Ma na swym koncie Oscara za wspaniałą piosenkę, z filmu "Król Lew" oraz BRIT Award, Tony Award i inne wyróżnienia prestiżowe.

Za swoje zasługi na rzecz charytatywności i muzyki, Królowa Elżbieta nadała Eltonowi Johnowi szlachecki tytuł. Natomiast trzy lata wcześniej, bo w roku 2013 artysta stał się laureatem, i to pierwszym, nagrody, o nazwie BRITs Icon Award. Nagroda ta jest przyznawana osobowością wyjątkowym za muzyczne osiągnięcia, które pozostawiają trwały ślad w narodowej kulturze.

Ten wieczór w Operze Leśnej, na który Was zapraszamy na pewno zostanie zapamiętany. To będzie najgorętsza impreza muzyczna tych wakacji na Wybrzeżu Polskim. Zadba o to sam Sir Elton John oraz jego zespół. Takich gwiazd nie mamy przyjemności gościć zbyt często w kraju. Szykuje się zatem wydarzenie niezapomniane!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl