Dr Misio - koncert
Formacja na swoim koncie posiada dwa albumy, noszące nazwy: „Młodzi” oraz „Pogo”.
Gdzie?
Scena Kulturalna - Władysławowo
Błękitnej Armii 3, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
22 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
40 zł

Dr Misio tworzy całkowicie męska załoga, znajdująca się pod skrzydłami Arka Jakubika, czyli jednego z bardziej rozpoznawalnych krajowych aktorów, a także scenarzysty i reżysera, który jest związany z projektami ambitnymi dotyczącymi filmów na kulturalnej mapie naszej Polski. Jest on znany, między innymi ze wspaniałych ról dramatycznych w obrazach filmowych - Wojciecha Smarzowskiego („Dom zły”, „Wesele”, „Wołyń”, czy też „Drogówka”).

W Dr Misio grają ostrego rock i rolla, ale bez przebaczenia. To iście solidne brzmienia, ciężkie riffy, jak również mądre, znakomite teksty od Krzysztofa Wargi, a także Marcin Świetlicki oraz brak kompromisu muzycznego sprawią, iż to całkowicie oryginalna i nowa propozycja, nie jedynie dla fanów muzyki rockowej, ale również dla ludzi, którzy szukają intelektualnych wrażeń, czy refleksji w sztuce, i którzy są szeroko otwarci na formy i nie uciekają od niemalże rytualnej, wspólnej zabawy. Formacja na swoim koncie posiada dwa albumy, noszące nazwy: „Młodzi” oraz „Pogo”. Ich muzycznym producentem jest Olaf Deriglasoff, zaś najbardziej charakterystyczne piosenki to: „Mentolowe papierosy”, „Młodzi”, „Dziewczyny”, „Hipster”, „Mr.H….”, czy „Pogo”.

W roku 2017, na wiosnę ukazał się trzeci album, którego producent to Kuba Galiński, znany wszystkim z produkcji albumów dla: Ani Dąbrowskiej, Hey, czy dla Ani Rusowicz. Poza tym zagrali oni już niezliczoną ilość koncertów, na terenie całego kraju - zaczynając od małych klubów, kończąc na wielkich występach plenerowych, czy festiwalach, jak na przykład: Woodstocku oraz Jarocinie.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 22-go sierpnia 2018 roku, do Sceny Kulturalnej, we Władysławowie - Scena Kulturalna, znajdująca się przy ulicy Błękitnej Armii 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl