Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"- koncert

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"- koncert
Bezpośredni, bardzo bliski kontakt z publicznością, szczery niczym niezakłócony przekaz tekstów- czyli Maleńczuk we własnej osobie!
Gdzie?
Scena Kulturalna - Władysławowo
Błękitnej Armii 3, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
8 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
60 zł

MALEŃCZUK + „Rhythm section”, jest to recital- retrospekcja dotychczasowych dokonań Maleńczuka, poszerzona o sekcje rytmiczną. W skład recitalu wchodzą zarówno pieśni uliczne, jak i późniejsze dokonania Maćka, dzięki którym jego popularność mocno wzrosła, a sympatyków przybyło. Bezpośredni, bardzo bliski kontakt z publicznością, szczery niczym niezakłócony przekaz tekstów- czyli Maleńczuk we własnej osobie! Mówią o nim, że nie da się go podrobić, cechuje go naturalność, czasem brutalność, jest też bardzo dowcipny. Podczas koncertu usłyszymy pieśni takie jak: "Ostatnia Nocka", "Synu", "Tango Libido", "Dawna Dziewczyno" czy "Sługi za szlugi".

MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" wraz z sekcją rytmiczną, jest najnowszą wersją show, które ma urozmaicić i dać możliwość dzielenia się sceną. A do tego wszystkiego niezwykle oryginalna gra na gitarze i jak to u Maleńczuka bywa- niczym nieskażona Wolność Słowa.

Zapraszamy serdecznie już 8 lipca 2019 roku o godzinie 20.00 do Sceny Kulturalnej we Władysławowie!
Cena biletu: 60 zł.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl