Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Come to daddy

Come to daddy
 
Na najbliższą imprezę zapraszamy już 28 lipca 2017 roku, do sopockiego Klubu Wtedy, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 16.
gdzie?Wtedy
Tadeusza Kościuszki 16, 81-704 Sopot
kiedy?od 28 lipca 2017 21:00 do 29 lipca 2017 05:00
za ile?bezpłatnie

Podróż do dalekiej Tajlandii może generować tajemnice, które będą potem skrywane do końca życia. Dzieje się tak niezupełnie niepotrzebnie, ponieważ nasz Grubasek był kiedyś no i .... no w każdym razie powrócił stamtąd bogatszy o wiele nowych doświadczeń i nie widzi absolutnie nic zdrożnego w tym, ani tez wstydliwego. Sprawa zgoła inna, iż On sam nawet nie za bardzo pokapował się, ale może to i lepiej haha :) Napijmy się więc...może za wyzbycie się wstydu!

Czarna Music. A jeśli ona serwuje piosenki, na sali zapanuje jak zwykle szał bena i to w wydaniu absolutnym! Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Przypominamy Państwu, że posiadamy na zewnątrz klubu wystrzałowy ogródek, który z pewnością zapewni możliwość wyrobienia sobie nowych znajomości, być może owocujących oraz zapowiadających "coś więcej". Zaznaczamy, aby nie kopać w ogródku, ale zawsze wracać tutaj i dobrze się bawić. Na najbliższą imprezę zapraszamy już 28 lipca 2017 roku, do sopockiego Klubu Wtedy, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 16.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl