Coals / "Klan" - koncert
Materiał będzie zawierał nowe piosenki, w których zaproszeni zostali do pracy ciekawi reprezentanci sceny polskiej okołohiphopowej.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
13 kwietnia 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na trasę koncertową zespołu Coals, która ma za zadanie promować nową EPkę tejże formacji! Premiera miała zaś miejsce w marcu 2019 roku.

“Klan” jest minialbumem Coals, który swoją premierę miał z końcem marca tego roku. Materiał będzie zawierał nowe piosenki, w których zaproszeni zostali do pracy ciekawi reprezentanci sceny polskiej okołohiphopowej. Duet ma zamiar wydać EP własnym sumptem, tylko na kasetach, a także w liczbie limitowanej. W trakcie trasy wiosennej, która promuje nowe wydawnictwo, Coals przygotowano liczne wizualne atrakcje. Razem z zespołem zagra także przyjaciel formacji basista oraz gitarzysta Bobkovski. Prócz nowego materiału można będzie usłyszeć wybrane piosenki z LP, pod nazwą: “Tamagotchi”, jak również EP, pod tytułem: “Homework”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go kwietnia 2019 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl