Casanova po przejściach film w ramach Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2016

Casanova po przejściach film w ramach Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2016
Amerykańska komedia z 2013 roku opowiada o zabawnych perypetiach przyjaciół: właściciela bankrutującego antykwariatu oraz pracownika kwiaciarni
Gdzie?
Górna Rówień Krupowa
Al. 3 Maja, Zakopane
Kiedy?
5 sierpnia 2016 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Outdoor Cinema Sp. z o.o. zaprasza wszystkich kinomanów na niezwykłą filmową ucztę podczas wakacyjnego festiwalu filmowego. W ramach kolejnej edycji Kina Letniego Orange organizowanego w Sopocie i w Zakopanem realizatorzy zapraszają do plenerowej sali kinowej zorganizowanej przy Głównej Równi Krupowej (Krupówki). Góralskie ławy zamiast foteli kinowych? Górskie powietrze zamiast klimatyzacji? Niebo nad głowami? To brzmi interesująco. Sala może przyjąć nawet ponad tysiąc osób. Seanse rozpoczynają się tuż po zmierzchu. Projekcje wyświetlane są na pneumatycznych, olbrzymich ekranach. W repertuarze festiwalu pojawiły się filmy znane z afiszy filmowych, nazwane przez publiczność hitami oraz tytuły z klasyki kina światowego. Dobór tytułów nie jest przypadkowy. Podzielny został według dni tematycznych.

5 sierpnia 2016 roku, około 21:00 przy Krupówkach obejrzeć będzie można „Casanovę po przejściach”, film Johna Torturro. Amerykańska komedia z 2013 roku opowiada o zabawnych perypetiach przyjaciół: właściciela bankrutującego antykwariatu Murray Schwartza granego przez Woody Allena i nieśmiałego Fioravante (w tej roli J. Turturro) pracownika kwiaciarni. Życie panów zmienia się diametralnie w momencie, gdy Murrayemu udaje się namówić przyjaciela na nietypowe spotkanie z niezwykłą panią dermatolog, graną przez Sharon Stone. Bohaterowie szybko się przekonują, że spełnianie erotycznych fantazji za pieniądze, to niezły pomysł na biznes. Popularność kochanka zaczyna przekraczać wszelkie granice. Oczywiście historia musi się skomplikować. Tym razem stanie się to za przyczyną uroczej Avigal granej przez Vanessę Paradis. Od momentu gorącego spotkania życie bohaterów zmieni się na zawsze. Zapraszamy lubiących ambitne komedie oraz miłośników Woodego Allena. Wstęp bezpłatny!

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl