Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Boto Wild Jam: Ignacy Jan Wiśniewski & goście - koncert

Boto Wild Jam: Ignacy Jan Wiśniewski & goście - koncert
 
Kontrabasista Maciej Sadowski jest także kompozytorem oraz muzykiem sesyjnym, który gra na scenie jazzowej w Trójmieście.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?12 października 2017 od 21:00
za ile?20 zł

W roku 2017, w październiku zapowiada się premiera najnowszej płyty, pod tytułem: "Fade Out" kwartetu pochodzącego z Trójmiasta - Almost Jazz Group. Został on założony w roku 2012 dzięki Pawłowi Nowakowi oraz Ignacemu Janowi Wiśniewskiemu. Album będzie miał swoją premierę 29 października 2017 roku w Teatrze Szekspirowskim, w mieście Gdańsk. Grupa postanowiła jednak podzielić się z fanami przedpremierowo częściami nowego materiału w odsłonie pierwszej czwartkowego jam-session.

Ignacy Jan Wiśniewski to pianista oraz wykładowca Muzycznej Akademii, Gdańsk, a także kompozytor teatralnej i filmowej muzyki, jak również lider Trio Ignacy Wiśniewski. Płyta tej grupy, pod tytułem: "Jazz Shirim" została okrzyknięta jazzowym Debiutem w Roku 2016. Paweł A. Nowak jest akordeonistą, który spełnia się w projektach własnych, jak na przykład: Piaf po Polsku, Milonga Baltica. To także kolekcjoner oraz założyciel pierwszego w kraju Muzeum Akordeonu, znajdującego się w Kościerzynie.

Kontrabasista Maciej Sadowski jest także kompozytorem oraz muzykiem sesyjnym, który gra na scenie jazzowej w Trójmieście. Zna go szczególnie publiczność Boto z autorskiego Kwadratu. Współtwórca zespołu o nazwie Zgniłość. Antoni Wojnar jest natomiast perkusistą w zespole, komponuje on również muzykę teatralną i filmową, miedzy innymi to zdobywca nagrody tegorocznej dla najlepszego kompozytora polskiego w konkursie, który organizowany był przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy Transatlantyk.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 12-go października 2017 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl