Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BiegamBoLubię we Wrocławiu

BiegamBoLubię we Wrocławiu
 
Fizyczna aktywność ma duży wpływ na kształtowanie naszego charakteru, nabywanie zdrowych nawyków, jest to także fundament zdrowego życia.
gdzie?Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
kiedy?23 grudnia 2017 od 09:30
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Wychowanie przez Sport

Bieganie jest najprostszą formą ruchu. Jesteśmy mocno przekonani o tym, że taki rodzaj zmęczenia serwowany w odpowiednich dawkach, ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne, począwszy od dzieci, skończywszy na seniorach. Fizyczna aktywność ma duży wpływ na kształtowanie naszego charakteru, nabywanie zdrowych nawyków,jest to także fundament zdrowego życia. Jednakże warto wspomnieć także o podstawie: bieganie ma być dla nas przede wszystkim wielką przyjemnością. W myśl temu,wierzymy w podział ludzi na biegających i lubiących biegać oraz na takich, którzy jeszcze nie przekonali się o tym,że to lubią i że tego właśnie chcą. A nasza fundacja za cel obrała sobie właśnie to, by do tych ludzi dotrzeć i przekonać ich, ile korzyści daje bieganie.

Teraz już nasza akcja o nazwie "BiegamBoLubię" rozgrywa się na 80 stadionach w Polsce- począwszy od Warszawy, aż po piękne Mazury.Spotykamy się regularnie co weekend, sobota bądź niedziela od 9.30 do 10.30. Miejscem spotkań są stadiony lekkoatletyczne. W niektórych miejscach, odbywają się również dodatkowe spotkania we wcześniej ustalonych terminach. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Prowadzący zajęcia, są wykwalifikowanymi trenerami lekkiej atletyki.

Zajęcia są bardzo zróżnicowane, poza treningami biegowymi, są także pełne różnorodnych ćwiczeń sprawnościowych, koordynacyjnych oraz gimnastycznych. Zajęcia są dostosowane pod uczestników oraz nastawione na to, by dogodzić osobom reprezentujących różne poziomy zainteresowania. Szczególnie polecamy to dla osób początkujących.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy serdecznie już 23 grudnia 2017 roku na Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław o godzinie 9:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl