Run For IT – Bieg IT we Wrocławiu
Impreza jest utrzymana w formie rodzinnego pikniku, na którym przewidzianoe liczne atrakcje, tak dla osób startujących w biegu, jak również osób towarzyszących i dla milusińskich.
Gdzie?
Stadion Olimpijski we Wrocławiu
Al. Paderewskiego I. 35, 51-612 Wrocław
Kiedy?
13 października 2019 od 11:00
Organizator
Pro-Run Wrocław

Już 13-go października rusza następna edycja naszego biegu IT, ponieważ branża IT wystartuje na dziesięciu kilometrach. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszelakich biegaczy, którym taki dystans nie sprawi szczególnych problemów, zaś świetna zabawa sportowa jest im bliska. Na uczestników biegu czeka bardzo atrakcyjny pakiet startowy i szereg innych niespodzianek, pośród nich zaś: Bieg Bajtka, przeznaczony dla najmłodszych biegaczy, czy też rzut PC-em, przeznaczony dla starszych uczestników.

Nie mogłoby również zabraknąć jakże atrakcyjnych nagród. Bieg jest wspaniałą okazją, by sprawdzić swe możliwości. Zatem zapraszamy do wzięcia udziału oraz do wspólnej rywalizacji. W roku 2019 pobiegniecie Państwo w takiej samej, sprawdzonej już lokalizacji Olimpijskiego Stadionu. Trasa zajmuje jedną pętlę dziesięć kilometrów.

Na start zapraszamy o godz. 11:00, spotkają się na linii startu pasjonaci branży IT, czyli profesjonaliści, freelancerzy, specjaliści, studenci i wszyscy, których pasją jest bieganie. Bieg IT potrafi zrzeszyć tych, którzy potrafią żyć w zgodzie z hasłem: „Aktywnie po pracy – Efektywnie w pracy”. Jeśli nie straszny jest Ci dystans dziesięciu kilometrów - to spotkamy się na starcie!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Impreza jest utrzymana w formie rodzinnego pikniku, na którym przewidzianoe liczne atrakcje, tak dla osób startujących w biegu, jak również osób towarzyszących i dla milusińskich. Dzieciaki zatem będą mieli szansę, by zdobyć medal w aż dwóch kategoriach: 400 metrów (dzieci powyżej 8 lat) i „Biegu Bajtka”, czyli 100 metrów (dzieci do 8 lat).

Nie zwlekacie Państwo i zapoznajcie się z regulaminem, później zgłaszajcie się indywidualnie oraz drużynowo. Zapraszamy już 13-go października 2019 roku, na wrocławski Stadion Olimpijski, przy Alei Paderewskiego I. 35. Organizatorem wydarzenia jest Pro-Run Wrocław.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl