BiegamBoLubię we Wrocławiu
W trakcie zajęć, prócz treningów biegowych, są wykonywane różne ćwiczenia z działu sprawnościowego, koordynacyjnego i gimnastycznego.
Gdzie?
Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
Kiedy?
19 maja 2018 od 09:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Fundacja Wychowanie przez Sport

W granicach akcji BiegamBoLubię będziemy spotykać się z Państwem regularnie. Spotkania te natomiast będą miały miejsce na stadionach w więcej niż osiemdziesięciu lokalizacjach na terenie całego kraju - zaczynając od stolicy, a kończąc na pięknych Wydminach Mazurskich. Nasze spotkania mają miejsce w soboty, albo w niedzielę w godz. Od 9:30 do 10:30, stadiony lekkoatletycznne, a w kilku lokalizacjach zajęcia odbędą się również w dodatkowych terminach. Nasze zajęcia są bezpłatne, a prowadzą je wykwalifikowani tenerzy lekkoatletyki.

W trakcie zajęć, prócz treningów biegowych, są wykonywane różne ćwiczenia z działu sprawnościowego, koordynacyjnego i gimnastycznego. Program zajęć jest natomiast dobrze dostosowany do uczestników oraz nastawiony ku osobom o różnych poziomach zaawansowania, a przede wszystkim na początkujące osoby. BiegamBoLubię od 4go kwietnia tego roku do 11go listopada 2018

Zatem cykl BigamBoLubię rozpoczęty. Jak zawsze we Wrocławiu widzimy się z Państwem w soboty, godzina 9:30, stadion lekkoatletyczny AWF, czyli Stadion Olimpijski. Nasze zajęcia są bezpłatne, przeznaczone dla każdego uczestnika. Przyjdźcie Państwo, aby boegać z nami.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl