Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BiegamBoLubię we Wrocławiu

BiegamBoLubię we Wrocławiu
 
Wszyscy doskonale wiedzą, że fizyczna aktywność może w znacznym stopniu ukształtować charakter, uczyć zdrowych nawyków, a także być podstawą życia w zdrowiu i zgodzie ze sobą.
gdzie?Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
kiedy?29 kwietnia 2017 od 09:30
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Wychowanie przez Sport

Bieganie jest najprostszą formą ruchową jaka może istnieć. Szczerze wierzymy, iż w odpowiednich dawkach - bieganie jest zdrowe oraz korzystne dla naszego organizmu, dla zdrowia psychicznego i fizycznego ludzi, już od dzieciństwa, aż po kres życia. Wszyscy doskonale wiedzą, że fizyczna aktywność może w znacznym stopniu ukształtować charakter, uczyć zdrowych nawyków, a także być podstawą życia w zdrowiu i zgodzie ze sobą. Rzecz najprostsza zaś to, że bieganie powinno sprawić nam przyjemność. Właśnie dlatego można podzielić ludzi na biegających oraz na nie wiedzących jeszcze o dobroczynności biegania. Nasza Fundacja ma za zadanie uświadomić tych drugich i dotrzeć do nich, by przekonać, że trzeba biegać.

Akcja BiegamBoLubię regularnie zrzesza, na licznych stadionach, w około osiemdziesięciu lokalizacjach w całym kraju wielu biegaczy. Takie spotkania mają miejsce w soboty lub też niedziele od 9:30 do 10:30. Za zajęcia nic Państwo nie płacą, a można z pewnością stwierdzić, że one Wam się opłacą. Wydarzenia dzieją się na lekkoatletycznych stadionach. Prowadzą je natomiast trenerzy przygotowani do tego jak nikt inny.

W czasie trwania zajęć, prócz biegowych treningów, wykonuje się bardzo różne sprawnościowe ćwiczenia, a także gimnastyczne, czy koordynacyjne. Program jest natomiast tak przygotowany, by każdy uczestnik mógł z nich skorzystać, nawet początkujący oraz osoby w każdym wieku. Okres trwania działań w roku 2017 przypada na: 1 kwiecień do 5 listopad. Natomiast we Wrocławiu zapraszamy już 29 kwietnia 2017 roku, w sobotę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl