Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Beti & Bobass

Beti & Bobass
 
Beata Bełtowska jest twórczynią muzykoterapeutycznego programu, dotyczącego wpływu tej właśnie dziedziny na wspomaganie rozwoju młodzieży i dzieci z intelektualną niepełnosprawnością.
gdzie?Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
kiedy?29 kwietnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Beatę "Beti" Bełtowską. Jest to wokalistka, która posiada mocny i charakterystyczny głos. Jest absolwentką muzycznej szkoły I oraz II stopnia, w mieście Stalowa Wola. Także autorką muzyki, jak również tekstów. Pozwoliła się poznać szerszej publiczności występując w programie TVN-u "Aplauz Aplauz". Beti jest pedagogiem, który pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie (stopień umiarkowany i lekki). Jest twórczynią muzykoterapeutycznego programu, dotyczącego wpływu tej właśnie dziedziny na wspomaganie rozwoju młodzieży i dzieci z intelektualną niepełnosprawnością. Jest także nauczycielką muzyki w masowych szkołach.

Kuba Wilk pseudonim "Bobass" jest multiinstrumentalistą. Zajmuje się głównie basem oraz kontrabasem. Jest również aranżerem, realizatorem dźwięku, grającym w przeważającej mierze funk i jazz. Jest otwarty też na inne gatunki muzyczne, często stylistycznie odległe od jego codzienności. Podejmował współpracę z licznymi folkowymi zespołami, jak na przykład:

* Rzoz
* Siwy Dym
* Trebunie Tutki

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Dawał wielokrotnie koncerty w Chinach, Indiach, w USA, Kanadzie, na Ukrainie, Łotwie, Słowacji, Bułgarii, Niemczech oraz Danii. Był laureatem na Festiwalu Radia Polskiego programu drugiego "Nowa Tradycja". Zdobył tam Grand Prix wraz z Agatą Siemaszko. Związany jest z firmą, o nazwie Ernie Bal land, a także Music Mann, gdzie zaprezentował basowe gitary. Wraz z Agatą Siemaszko reprezentował nasz kraj na Festiwalu, o nazwie Euroradio - Bułgaria.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl